Kırklareli Ülkü Ocakları’ndan Huzur Evi, Şehit ve Gaziler ile Polis Karakolları’na bayram ziyareti

11
Kırklareli Ülkü Ocakları İl Başkanı Olcay Çakal ve Ülkü Ocaklı gençler Bayramın 2. Gününde Şehit ve Gaziler Derneği, Kıbrıs Gazileri Derneği, Huzurevi, Merkez Karakolu’nda nöbetçi Polisler, Çevik Kuvvet Polisleri…….
HABER MERKEZİ
Kırklareli Ülkü Ocakları İl Başkanı Olcay Çakal ve Ülkü Ocaklı gençler Bayramın 2. Gününde Şehit ve Gaziler Derneği, Kıbrıs Gazileri Derneği, Huzurevi, Merkez Karakolu’nda nöbetçi Polisler, Çevik Kuvvet Polisleri ve Karacaibrahim Mahallesi’nde yaşayan Güneydoğu Gazisi Hasan Tepeli’ye bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.  
Kırklareli Ülkü Ocakları İl Başkanı Orman Mühendisi Olcay Çakal, Bayramın 2. Günü Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığındaki Bayramlaşma törenine katıldıktan sonra, Şehit ve Gaziler Derneği ile Kıbrıs Gazileri Derneğini ziyaret ederek Dernek yöneticileri ile bayramlaşmalarının ardından, Huzurevinde ki yaşlıları ziyaret edip ellerini öperek Bayramlaştıklarını söyledi. 
Başkan Çakal Huzurevi bayramlaşma ziyaretinin ardından Merkez Hayrettin Yesin karakolu ve Çevikkuvet Karakolları’nda Polis Memurlarının Bayramını kutladıklarını, Karacaibrahim Mahallesi’nde yaşayan bir Güneydoğu Gazisi’ni de ziyaret ettiklerini, Bayram münasebetiyle gerçekleştirdikleri ziyaretlerin büyük memnuniyet sağladığını ifade etti.
Ülkü Ocakları Başkanı Orman Mühendisi Olcay Çakal, Bayramlarda herkesin ziyaret ettiklerini değil, ziyaret edilmeyen, hatta çoğu kez unutulan insanlara yapılan ziyaretlerin daha anlamlı olduğunu belirterek; “Birçoğu kimsesiz, bazıları da evlatlarından uzakta olan Huzurevi sakinlerinin ziyaretinin nasıl makbule geçtiğini gidip görünce anlıyorsunuz. Vatan için canını hiçe sayan Şehitlerimiz ile gazilerimizi de maalesef toplumumuzda çok az kişi hatırlıyor, maalesef onlara gereken önem verilmiyor. Oysa en çok öneme haiz olan insanlar şehit ve gazilerimiz ile onların aileleridir. Huzurumuzu sağlayan, biz bayram yaparken onlar çalışarak güvenliğimizi sağlayıp, canımızı malımızı koruyan emniyet mensuplarımızı da unutmadık. Kendilerini görevleri başında ziyaret ederek bayramlaştık” dedi. (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here