Kırklareli Ülkü Ocakları’ndan annelere karanfil

10
Kırklareli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı “Anneler Günü” dolayısıyla karanfil dağıttı.
HABER MERKEZİ
“Anneler Günü” dolayısıyla Kırklareli Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı’na üye bayanlar, Cumhuriyet Caddesi’nde “Anneler Günü” dolayısıyla karanfil dağıttı.
Kırklareli Ülkü Ocakları Başkan Osman Furkan Nalbantoğlu, annelerin sadece bir gün değil her gün hatırlanması, her gün anneler günüymüş gibi kutlanması gerektiğini söyledi.
Nalbantoğlu;
“Yüce Allah’ın yaratma fiiline vasıta olan, bizleri ana karnından başlayıp, tanık olduğu son anımıza kadar titizlikle koruyan, her türlü kötülükten esirgeyen kusurlarımızı görmezden gelip bağışlayan analarımızı hangi sözcükle övmeye kalksak az gelir. Sabır deryası ve şefkat timsali olan muhterem annelerimizi yılda bir gün anmak, övünç vesilesinden ziyada bir acizlik olsa da, ayaklarının aylında cennet müjdelenmiş mis kokulu analarımıza, senede bir gün dahi olsa hakkıyla vefa gösterebilmek, onları hatırlayıp ne derece kıymetli olduklarını ifade edebilme fırsatını bulabilmek ne güzel. Bu vesileyle tüm annelerin bu güzel gününü içtenlikle kutluyor, her evladın muhtaç olduğu gerçek sevgiyi ancak annelerin yüreğinde bulabileceğini hatırlatmak istiyorum” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan ise cennetin annelerin ayakları altında olduğunu belirtti. Karanfil dağıtımına MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner de katıldı. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.