Kırklareli TTNET Merkez Bayii hizmete açıldı

42
Uzun yıllardır Kırklareli’de bilgisayar yazılım, kurulum ve donanım hizmeti veren Çözüm Bilgisayar, verdiği hizmetlere bir yenisini ekleyerek Türk Telekom çatısı altına girdi.
HABER MERKEZİ
TTNET bünyesine dahil olan Çözüm Bilgisayar Karakaş Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı No: 35/A adresinde Kırklareli TTNET Merkez Bayi Çözüm Bilgisayar hizmete açıldı.
Kırklareli TTNET Merkez Bayi açılışı 27 Temmuz 2011 Çarşamba günü açılış töreni yapıldı. Saat 14.00’da yapılan törene Kırklareli Türk Telekom Baş Müdürü Şükrü Şık ve çok sayıda davetli iştirak etti. Bayiin açılış kurdelesini Kırklareli Türk Telekom Baş Müdürü Şükrü Şık yaptı. Şükrü Şık kurdeleyi kesmeden önce bir konuşma yaparak şunları kaydetti;
“Bugün burada çok hoş bir açılış için toplandık. Ben bu açılışı gerçekleştiren ve bu güzel yeri hazırlayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kendilerine bol kazançlı günler temenni ediyorum. İnşallah Kırklarelililere iyi bir hizmet vererek, onların memnuniyetini kazanarak hem Türk Telekom’a, hem de değerli kardeşlerimize imkan sağlarız düşüncesindeyim. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”
Açılışın yapılmasının ardından tüm davetliler Bayi Yöneticileri Ahmet Dinçkol ve Özgür Gömlekli’yi tebrik ettiler. Açılış sonrası davetlilere ikramda bulunuldu.
* “TTNET’in verdiği hizmetleri Kırklareli’de ciddi bir şekilde yerine getirmeyi hedefliyoruz.”
Kırklareli TTNET Merkez Bayi Çözüm Bilgisayar hakkında bilgi veren Bayi Yöneticisi Özgür Gömlekli şunları söyledi;
“Türk Telekom’un yeni yapılanmasında, TTNET bünyesinde Kırklareli merkez bayiliğini açmış bulunmaktayız. Bu bayi açmamızın ana nedenlerinden birisi Türk Telekom’un yeni bayi yapılanmasında yeni dekorasyonu, yeni yüzü ve yeni kampanyaları ile bilişim sektörünün en önde gelen firmalarından biri haline gelmesidir. Çözüm Bilgisayar olarak böylesine büyük bir markanın çatısı altında, Kırklareli’de TTNET merkez bayiliği yaparak uzun yıllar kalıcı olmayı istiyoruz. Çalışmalarımızı bu bağlamda başlatmış bulunmaktayız. Türk Telekom’un tüm perakende ürünleri olan dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, yakında satışa geçecek olan üçü bir arada paketler, plazma ve LCD kampanyaları, teknolojinin tüm ürünlerini, TTNET’in tüm hizmetlerini müşterilerimiz bizlerden temin edebilecektir. Bizler TTNET’in verdiği hizmetleri Kırklareli’de ciddi bir şekilde yerine getirmeyi hedefliyoruz. TTNET Kırklareli merkez bayimize gelen müşterilerimiz TTNET’in tüm hizmetlerini teşhir olarak görebilir, kampanyalar hakkında bilgi alıp kampanyalardan faydalanabilirler. TTNET müşterileri her türlü fatura tahsilatlarını merkez bayimizden yapabilirler. Müşteriler TTNET’in diğer işlemlerini rahatlıkla buradan yapabilirler. Bu hizmetleri uzun yıllar Kırklareli halkına vermeyi düşünüyoruz.” (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here