Kırklareli Ticaret Odası (KTSO) Üyelerini uyarıyor

16
“2 yıldır aidatlarını ödemeyenler Seçmen Listeleri’nden silinecek”
* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) tarafından yapılan açıklamada, 2 yıldır aidat ödemeyen ya da adresleri tespit edilemeyen üyelerin Meslek Grupları ve Seçmen Listeleri’nden silineceği bildirildi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) tarafından üyelerine yönelik olarak önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
“5174 Sayılı Kanun’un 10. maddesi gereğince 2 yıldır aidat ödemeyen yada adresleri tespit edilemeyen (Bu iki koşul ayrı ayrı değerlendirilerek) üyelerin aidat tahakkukları durdurularak, bu üyeler Meslek Grupları ve Seçmen Listeleri’nden silinecektir.
Meslek Grubu ve Seçmen Listeleri’nden silinen üyelerin adres ve durumları hakkında Odamıza bilgi verildiği ve/veya geçmiş dönem aidat borçları ödendiği takdirde tekrar aidat tahakkukları başlatılarak, Meslek Grubu ve Seçmen Siteleri’ne yeniden kaydedilecektir.
Üye kayıtlarının güncellenmesi ile ilgili işlem neticesinde üyelerimizin herhangi bir hak kaybına uğramaması için üyelerimizi Oda kayıtlarının güncelliği konusunda web sayfamızdan inceleme yaparak adres ve durumlarını bildirmeye ve Oda Aidat borçlarını ödemeye davet ediyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here