Kırklareli Telekom İl Müdürlüğü Türkiye birincisi

21
* Kırklareli İl Telekom Müdürlüğü Merkez Müşteri İlişkileri Ofisi
Müşteri Hizmetleri Uzmanı Seda Özdilek ve ekibi bir ilki
gerçekleştirerek 81 il, 170 Müşteri Ofisi içinde yapılan değerlendirmede
Türkiye Birincisi oldu. Birinci olan ekibe ödülleri dün düzenlenen
törenle verildi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Telekom Müdürlüğü Merkez Müşteri İlişkileri Ofisi Genel Müdürlük tarafından her ay yaptırılan “Ofis Performans Değerlendirmesi”nde Aralık ayında Türkiye Birincisi oldu. Birinci olan ekip 08 Şubat 2011 Salı günü saat 12.00’de düzenlenen tören ile ödüllendirildi.
Ödül törenine; Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Bektaş, Müşteri İlişkileri Başkanı Haktan Kılıç, Hizmet Sunum Direktörü Uğur Batı, Proje Yöneticisi Erman Gökmen, İstanbul Bölge Müdürü Mehmet Beytur, Müşteri İlişkileri Müdürü Murat Uray, Kırklareli İl Telekom Müdürü Şükrü Şık ve birim elemanları katıldı.
Ofis performans değerlendirmesinin, ofisten hizmet alan müşterilerin ve ofisin gizli olarak kontrol edilerek bu kontroller sonucunda verilen puanlar ile gerçekleştirildiğini belirten Müşteri İlişkileri Başkanı Haktan Kılıç yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Müşterilerimizi daha fazla memnun etmek amacıyla Türk Telekom olarak Türkiye genelinde böyle bir çalışma başlattık. 170 yılı aşkındır, 30 bini aşkın çalışanımız ile müşterilerimize verdiğimiz hizmeti daha iyi noktaya getirmek için çalışıyoruz. Bu amaçla yaptığımız çalışmalar neticesinde her ay Türkiye’de müşterilerimizi en fazla mutlu eden Türk Telekom Ofisimizi seçiyoruz. Aralık ayının birincisi de Kırklareli İl Telekom Müdürlüğü Merkez Müşteri İlişkileri Ofisi oldu. Bu birimizde görev alan personelimiz ile beraber olarak onların bu başarısına ve mutlu gününe ortak olmak amacıyla bugün buradayız.
Türk Telekom ailesi olarak tüm çalışanlarımız ile birlikte el ele vererek, müşterilerimizi mutlu etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize bizlerden bekledikleri hizmetleri getirerek onların hayatlarını zenginleştirmeyi ve kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizle, servislerimizle, hizmetlerimizle, tarifelerimizle onların hayatlarına değer katmayı amaçlıyoruz. Bu konuda da bir çok çalışmalar yapıyoruz. Satış öncesi ve satış sonrası çalışmalarımız sürüyor. Tek amacımız müşterilerimizi memnun etmektir.
Bizim şirketimizin en değerli hazinesi olan çalışanlarımız ile şirketimizin en değerli varlığı olan müşterilerimize hizmet ediyoruz. Biz böyle bir şirketiz. Her geçen günde müşterilerimiz tarafından yaptığımız bu hizmetlere olumlu yaklaşımların olduğunu görüyoruz. Tüm Telekom olarak ülkemizde daha iyi noktalara geleceğiz. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen tüm ilgililere teşekkür ederim.”
Yapılan konuşmanın ardından Kırklareli İl Telekom Müdürü Şükrü Şık, Hizmet Uzmanı Seda Özdilek, Uzman Yardımcıları; Furkan Ekizoğlu, Figen Karaşin, Onur Uçak, Memurlar; Ayfer Özgüven, Nilgün Bektaş, Aslı Çakırel, Emel Tekin, Yüksel Çelik, Dilek Sürer ve Öznur Dinçer başta Müşteri İlişkileri Başkanı Haktan Kılıç olmak üzere diğer katılımcılar tarafından ödüllendirildi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here