Kırklareli Tarımı bugün her yönüyle tartışılacak

18
* Kırklareli Tarım İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ve Kırklareli Ticaret Borsası tarafından organize edilen “Sorunları ve Çözümleri ile Kırklareli’de Tarım” Paneli’nde Kırklareli’nin Tarımı her yönüyle tartışılacak.


HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Tarım alanında yaşadığı sorunlar ve sorunların giderilmesi için yapılması gerekenler Kırklareli Tarım İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ve Kırklareli Ticaret Borsası tarafından organize edilen “Sorunları ve Çözümleri ile Kırklareli’de Tarım” Paneli’nde masaya yatırılacak.
Kırklareli Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda bugün saat 09.30’da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak olan panelde; Kırklareli Tarım İl Müdürü Hasan Çebi, Kırklareli Valisi Ali Haydar Öner açılış konuşmalarını gerçekleştirecek
Panelde; Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Prof. Dr. Mehmet Atilla Aşkın “Meyve Yetiştirme ve Islahı”, Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Prof. Dr. Turhan Toker “Çiftlik Hayvanlarının Yetiştirilmesi, Beslenmeleri ve Genetik Islahları”, Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Doç. Dr. Hakan Aktaş “Meyve-Sebze-Bağ ve Süs Bitkileri Üretimi, Islahı, Genetik, Fizyoloji, Muhafaza, Depolama ve Pazara Hazırlanması”, Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Polat “Meyve Yetiştirme ve Islahı, Organik Tarım, Meyve Çoğaltma Teknikleri”, Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden “Entomoloji, Zararlılar ile Biyolojik Mücadele” konularında bilgiler verilecek. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here