Kırklareli T.O.B.B Lisesi Şampiyon oldu

23
Lüleburgaz Lisesi: 0 – Kırklareli T.O.B.B Lisesi: 3

Kırklareli T.O.B.B Lisesi: Burcu Bekledim, Hilal Atlaş, Funda Mukaddes Gürdal, Sevilay İltüzer, İlayda Bengisu Gençer, Kader Gülek, Aslı Sevinç, Ceylan Sıvacılar, Zeliha Nazlı Ünnü, Ülken Yılmaz, Gamze Kuzucu, İrem Saçar
Teknik Direktör Önder Köse
Lüleburgaz Lisesi: Buse Seyhan, Dilara Çolakoğlu, Birce Yetim, Şefika Seyyare Köseoğlu, Büşra Hatip, Neşe Kiraz, Aybiye Akaya, Hande Türkan, Nihan Alişya Erman, Yeşim Topuz, Cemre Sağlam.
Teknik Direktör Ali Erpehlivan.
Hakemler: Baş Hakem Bilgin Şirin, Yardımcı Hakem Elif Kaya,
Setler: Birinci Set 25–19, (1–0), İkinci set 25–20(2–0), Üçüncü set 25–23 (3–0) Kırklareli T.O.B.B Lisesi
HABER MERKEZİ
Kırklareli Okullar arası Genç Kızlar Voleybol Turnuvası’nda finalde Lüleburgaz Lisesi ile Kırklareli T.O.B.B Lisesi Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda Saat 11.00’da karşı karşıya geldi. Karşılaşmada izlemeye gelen çok sayıda izleyici ve T.O.B.B Lisesi öğrencileri takımlarını ve arkadaşlarını yalnız bırakmadılar. Maçın başından maçın bitimine kadar tezahüratlarla öğrenci arkadaşlarına moral verdiler.
* Kırklareli T.O.B.B Lisesi maça hızlı başladı
1. Seti 25–19 alarak 2. sete moralli girdi. T.O.B.B Lisesi öğrencileri taraftarının da desteğini esirgememesiyle T.O.B.B ikinci seti de 25–20 aldı. Durumu 2–0 yapan Kırklareli T.O.B.B Lisesi öğrencileri Şampiyonluğa çok yaklaştı. Lüleburgaz Lisesi ise son setti almaya çaba gösterdi. Uzun süre ortada geçen set yine Kırklareli T.O.B.B Lisesinin oldu. Maçı 3–0 alarak şampiyon olan Kırklareli T.O.B.B Lisesi, Şampiyon olarak Kocaeli’de oynanacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Maçtan sonra büyük bir sevinç yaşayan Kırklareli T.O.B.B Lisesinin oyuncuları sevincini desteklemeye gelen arkadaşları ve taraftarlarıyla kutladı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here