Kırklareli Sosyal Güvenlik personellerini ödüllendirdi

14
* Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından kurumda 20 yılını dolduran personele plaket verildi.

HABER MERKEZİ
Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından kurumda 20 hizmet yılını dolduran personel için plaket töreni düzenlendi.
14 Mayıs 2010 Cuma günü saat 17.30’da Kurumun Toplantı Salonu’nda düzenlenen törene; Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram, İl Müdür Yardımcıları Şerafettin Fide, Y. Tamer Çarkçı, H. Ersin Özbay ile kurum personeli katıldı.
Törenin açılışında konuşma yapan İl Müdürü Mehmet Bayram, SSK-Emekli Sandığı ve Bağ-Kur birleşmesinin ardından oluşturulan Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ilimizde çok kısa sürede teşkilatlanarak, vatandaşlara her türlü hizmeti vermekte gösterdikleri üstün gayretten dolayı tüm kurum personeline teşekkür etti.
Kurumda 25 hizmet yılını dolduran Şef Cengiz Uzun’a, 20 hizmet yılını dolduran Oya Acartürk, Zeynep Saran ile Leyla Saygın’a İl Müdürü Mehmet Bayram, Hatice Özay, Sevil Kızılay ile Selda Katrancı’ya İl Müdür Yardımcısı Şerafettin Fide, Aylin Dikmen, Sema Öksüz ile Zennur Büyükbayraktar’a  İl Müdür Yardımcısı Y. Tamer Çarkçı, Yüksel Ceylan, Nevin Akgüneş ile Ferhan Vardar7a İl Müdür Yardımcısı Ersin Özbay plaketlerini verdi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here