Kırklareli SMMMO yeni defterdarı ziyaret etti

28
HABER MERKEZİ
Kırklareli SMMMO Kırklareli’ne yeni atanmış olan Türkiye’nin uzun zaman tek Bayan Defterdarı olan Sacide Şakar’ı 12.09.2013 Perşembe günü saat 15.00’da ziyaret etti. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli SMMMO Kırklareli’ne yeni atanmış olan Türkiye’nin uzun zaman tek Bayan Defterdarı olan Sacide Şakar’ı 12.09.2013 Perşembe günü saat 15.00’da ziyaret etti. Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol, Yönetim Kurulu Vedat Var-Faruk Azabaoğlu-Mustafa Türkkan-Disiplin Kurulu Recai Yalçınkaya –Denetleme Kurulu İsmail Gören-Güven Kuray ‘da ziyarette hazır bulundular. Kırklareli’nin yeni defterdarı Sacide Şakar ziyarete ilişkin şunları dile getirdi: “Kırklareli’nde görevim dün itibari ile başladı. Daha ilk günden itibaren sıcak bir ilgi ile karşılandım. Yedi yıla yakın bir süre Çanakkale’de görev yaptım. Uzun süre Türkiye’nin tek Bayan Defterdarıydım. Şimdi bir arkadaşımız daha var. Bizim görevimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun aynı. Amacımız hizmet etmek. Burada da iyi bir şekilde görevimi yürüteceğime inanıyorum. Yerel Basınla da çalışmalarımız olacak her iş birbirine paralel yürüyor zaten ”dedi. 
Sonrasında ise Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol ziyaretlerine ilişkin şunları söyledi: “İlk önce yeni görev yerinizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Sizden daha önce buraya gelmiş olan defterdarlarımızla uyumlu bir şekilde işlerimizi yürüttük. İnşallah sizinle de bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Buraya gelen tüm defterdarlarımız uzun süre görev yaptı. Sizinde burada kısa süre kalacağına inanmıyorum” dedi.  
                                                                                               Serkan Koçtürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here