Kırklareli Seçime Hazır

3
Kırklareli Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri’nde Sandık Başkanı olarak görev yapacaklara eğitim semineri verdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri’nde Sandık Başkanı olarak görev yapacaklara eğitim semineri verdi.
4 Haziran 2015 Perşembe günü Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleşen Eğitim Semineri’ne; Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Kırklareli Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Duran Baştürk, Kırklareli Merkez İlçe Seçim Kurulu İl Müdürü İbrahim Özkök ve Sandık Başkanları katıldı.
Sandık Başkanları Eğitim Seminerini, Kırklareli Merkez İlçe Seçim Kurulu İl Müdürü İbrahim Özkök verdi. Seminerin açılış konuşmasını Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz yaptı.
Başsavcı Yavuz konuşmasında; “Kendi anlayışınıza kendi görüşünüze, zihniyetinize, siyasetinize, partinize saygı duyulmasını beklediğiniz gibi karşınızdaki insanların görüşlerine, siyasetine, partisine saygı gösterin. Günümüzde Türkiye genelinde böyle bir sıkıntı vardı. Ama bu güzel Kırklareli’mizde böyle bir problem yok herkes bir birine saygılı, mütevazı bu mütevazılık ile bu seçimleri hiçbir problem olmadan atlatacağımıza inanıyorum. Bu seçimlerin Kırklareli’mize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyor görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmalardan sonra eğitime geçildi. Eğitimi veren İbrahim Özkök, Sandık Başkanları’nın yapması gerekenleri, nelere dikkat etmeleri gerektiği konularında bilgiler verdi. Eğitim Kırklareli Merkez ve İlçelerinde tüm Sandık Başkanları’na verildi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here