Kırklareli Sanayispor U14: 0 – Kayaspor U14:0

19
Kırklareli Sanayispor U14: 0 – Kayaspor U14:0

U 14 Liginde bu hafta sonu 19 Aralık Cumartesi günü Kırklareli Sanayispor ile Kayaspor Kırklareli Sentetik çim sahasında karşı karşıya geldi. Kırklareli derbisi olarak nitelendirilen maç golsüz berabere bitti. Ikinci Sanayispor ile üçüncü Kayaspor sıralamada yerlerini bozmadı. Her iki takımda sahaya galibiyet için çıkmıştı. Fakat iki takımda katı müdafaa yaptığı için birbirlerine gol atamadan maçı bitirdiler. Ilk yarı Kayaspor net pozisyonlar yakaladı fakat gole çeviremedi. Ikinci yarı ise Sanayispor baskılıydı ve yakaladığı pozisyonları harcayarak golle sonuçlandıramadı.

Iki takımda mücadeleye şu onbirlerle başladı

Kırklareli Sanayispor: 1- Sinan Ipek, 2- Ozan Ipek, 3- Mücahit Tanboğa, 4- Nazmican Solaklar, 5- Berke Korkmaz, 6- Çağatay Kılıçarslan, 7- Göker Erel, 8- Soner Akbağ, 9- Yıldırım Akbaş, 10- Dolunay Gerdanlı, 11- Güven Vuran, Teknik Direktör Zahid Açıkgöz önderliğinde sahaya çıktılar.

Kayaspor ; 1- Suat Türküsever, 2- Furkan Çolakoğlu, 3- Fehmi Küçün, 4- Murat Ateş, 5- Güvencan Akgöz, 6- Burak Yürüdü, 7- Can Göcen, 8- Gürkan Küçükkaya, 9-  Berkan Olur, 10- Cevdetcan Yaman, 11- Erkan Bircan, Teknik Direktör Özay Balcı önderliğinde mücadeleye başladılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.