Kırklareli Sanayispor : 5 – Lüleburgazspor :1

17
Kırklareli Sanayispor : 5 – Lüleburgazspor :1

Kırklareli Amatör Süper Lig takımlarından Kırklareli Sanayispor ve Lüleburgazspor geçtiğimiz Pazar günü Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda karşı karşıya geldiler. Maça golle başlayan Sanayispor 1. dk.da 5 numaralı futbolcusu Samet ile 1-0 öne geçti. Bir çok gol pozisyonuna giren sanayispor 2. golünü dk 27 ‘ de özgürün golüyle 2-0 oldu.

Sanayispor performansını hiç bozmadan tüm ataklarıyla rakip kaleyi abluka altına aldı. Golün hemen ardından dk 29 ‘da Alperen’in müthiş golüyle skor 3-0 oldu. Sanayispor oyununu hiç bozmadan tüm ataklarıyla devam ederken 4. golünü dk 44 ‘de alperen’in sert şutuyla ilk yarıyı 4-0 kapattı. 2. yarının başlamasıyla beraber sanayisporlu futbolcular ataklarını hiç bozmadan devam ettirdiler. Dk 60 ‘ da 11 numaralı genç futbolcusu Enis ile maç skoru 5-0 oldu.

Bu skorla rahatlayan Sanayispor daha rahat bir futbol sergileyerek seyircilere seyir gücü yüksek bir maç izletti. Lüleburgazspor hiç olmazsa bir gol umuduyla gol pozisyonlarına girmeye başladı. Bunu dk 72 ‘ de hakemin penaltı noktasını göstermesiyle 10 numaralı futbolcusu Ercüment’le gol atmayı başardı. Sanayispor üst sıralara doğru yükselmek için önemli bir galibiyet elde etti. Sanayispor’un 6. Hafta sonunda 4. sıraya yükselerek 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet ile on puanlı olarak yoluna devam ediyor.

Kırklarelisanayispor: 1-Aykut, 2- Ünal, 3-Tugay, 4-Şafak, 5- Samet, 6- Sezer, 7-Özgür, 8- Ufuk, 9- Alperen, 10- Sercan, 11- Enis

Yedekler: Yahya, Ibrahim, Orhan, Yusuf, Gökhan, Tayfun, Ertan

Teknik Direktör: Engin Doğan, Tezer Zinnet

Lüleburgazspor: 1- Canberk, 2- Emrah, 3- Tayfun, 4- Berk, 5- Aydın, 6-Erhan, 7- Onurhan, 8- Aytaç, 9- Ümit, 10- Ercüment, 11- Okan

Yedekler: Ersin, Doğancan, Kaan, Şenol, Ali Rıza, Samet, Mehmet

Teknik Direktör : Aydın Filiz, Enver Uçar

Hakemler: Yavuz Başoğlu, Ihsan Ender Nazlım, Ahmet Anıl Gündüz

Goller: dk 1- Samet , dk 27- Özgür, dk 29- Alperen, dk 44- Alperen, dk 60 11- Enis

Dk 72 10-Ercüment

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here