Kırklareli Roman Derneği Edirne Yıldırım Kazanovaspor’u ağırladı

20
* Kırklareli Roman Kültürünü Koruma, Kalkındırma ve Yaşatma Derneği Edirne Yıldırım Kazanovaspor’u ağırladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Roman Kültürünü Koruma, Kalkındırma ve Yaşatma Derneği Edirne Yıldırım Kazanovaspor’u 21 Haziran 2012 Perşembe günü saat 20.30’da dernek binasında yemek verdi. 
Düzenlenen yemeğe, Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Minsolmaz, Kırklareli Roman Kültürünü Koruma, Kalkındırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Zafer Süpürgeci, Dernek Başkan Yardımcısı Ayvaz Kartal, Yıldırım Kazanovaspor Başkanı Fedai Argüç,  Antrenör Ahmet Karanfilci, Klüp As Başkanı Mustafa Baykaloğlu, Klüp Yönetimi Üyesi Çetin Yıldız, birçok  dernek, kulüp yöneticileri ve futbolcular katıldı. 
Edirne U-13 Ligi’nde Şampiyon olan Yıldırım Kazanovaspor Türkiye Şampiyonası’nda Edirne’yi temsil ediyor. 21 Haziran 2012 Perşembe günü saat 19.00’da İstanbul Tuzlapor ile oynadıkları maç için Kırklareli’ne geldiklerini dile getiren Kulüp Başkanı Fedai Argüç şöyle devam etti;
“Kulübümüz Yıldırım Kazanovaspor Edirne U-13 Ligi’nde Edirne Şampiyonu oldu. Edirne’de alınan şampiyonluk neticesinde U-13 Türkiye Şampiyonası’nda Edirne’yi temsil ediyoruz.  Kırklareli’ne İstanbul Tuzlaspor ile maçımız olduğundan dolayı geldik. Kırklareli Roman Kültürünü Koruma, Kalkındırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Zafer Süpürgeci tarafından dernekte yemeğe davet edildik. Takımımızda oynayan futbolcuların hepsi Roman Vatandaşı.  Kulübümüzü kuralı 3 sene olmasına rağmen birçok başarıya imza attık” dedi.(ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here