“Kırklareli PTT’si Kurban Bayramı’na hazır”

9
Kırklareli PTT Başmüdürü Kenan Çınar yaptığı açıklamasında, Kurban Bayramı için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirterek şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ
Kırklareli PTT Başmüdürü Kenan Çınar yaptığı açıklamasında, Kurban Bayramı için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı nedeniyle posta hizmetlerimizdeki gönderi trafiğinin önemli oranda artacağı, buna bağlı olarak Başmüdürlüğümüzün tüm birimlerinin yoğun bir çalışma dönemine gireceği göz önüne alınarak posta gönderilerinin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması ve bu konuda aksaklıklara meydan verilmemesi için bütün PTT İş yerlerinde gerekli önlemler alınmıştır.
 Kurban Bayramından önceki 5 gün (10-14 Ekim 2013 tarihleri arası) içerisinde postaya verilecek olan Kargo, Kurye ve Kayıtlı Küçük Paket’lere % 10 indirim uygulanacaktır. Kurban Bayramı için bu yıl PTT Genel Müdürlüğünce “Tebrik Kartı” kampanyası başlatılmış olup, eş, dost ve akrabalarına Bayram Kutlama Mesajı göndermek isteyen vatandaşlarımız tüm PTT İşyerlerinden göndermek istedikleri tebrik kartlarını ücretsiz olarak temin edebilirler. Ayrıca hediyelik eşya ve paketlerin gönderilmesinde büyük fayda sağlayan kargo yollama kutu ve torbaları yine ücretsiz olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.
Bayramlaşma nedeniyle vatandaşlarımızın adreslerinde bulunamayacağı göz önüne alınarak, Bayramı’nın 1, 2. ve 3. günleri posta gönderilerinin dağıtımı yapılmayacak olup, 18-19 Ekim 2013 tarihlerinde posta gönderileri ile birlikte Koli, Kargo, Kurye, APG ve Telgraf dağıtımı aralıksız olarak devam edecektir.
Kurban Bayramı münasebetiyle, her zaman olduğu gibi gerek gişelerde görev yapan personelimiz, gerek dağıtım yapan dağıtıcı personelimiz halkımıza karşı kuruluşumuzun en yakın temsilcileri olarak, hizmetlerimizi nazik, kibar ve devlet memuruna yakışır bir şekilde saygı değer vatandaşlarımıza sunacaklardır.
Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı nedeniyle postaya verecekleri özellikle tebrik kartları, paket ve kargo gibi gönderilerini son güne bırakmadan göndermeleri halinde gişelerimiz önlerindeki izdiham önleneceği gibi gönderilerinin de bir an önce alıcılarına ulaşması sağlanacaktır.
Kırklareli PTT Başmüdürü olarak şahsım ve her kademede hizmet veren personelimin amacı; Güzel Vatanımıza, Yüce Milletimize ve Şirin Kırklareli’mize hizmet alanlarımızı genişleterek ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.
Bu vesileyle; Halkımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, daha nice Bayramları huzur ortamı içerisinde Ulusça kutlamamız temennisiyle sağlık ve mutluluklar diler, üstün vazife anlayışı içerisinde çalışan personelimize ve Kuruluşumuzda emeği geçmiş değerli emekli mensuplarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here