Kırklareli Özel İdare İş Hanı’nda değişim rüzgârları esiyor

39
Kırklareli Özel İdare İş Hanı’nda yaklaşık olarak yirmi yıldan beri birçok Resmi Kurum, Dershane, Parti kuruluşları ve STK hizmet vermeye çalışıyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Özel İdare İş Hanı’nda yaklaşık olarak yirmi yıldan beri birçok Resmi Kurum, Dershane, Parti kuruluşları ve STK hizmet vermeye çalışıyor. Zaman içerisinde binanın yıpranmasından dolayı Bina yönetimi bir karar alarak yenileme çalışmalarına başladı.
Özel İdare İş Hanı Yöneticisi Ertan Özbek buradaki vizyonun değişmesinin şart olduğuna belirterek;
“Bina 20 yıldan beri yoğun bir şekilde hizmet veriyor. Her gün binlerce insan girip çıkıyor. Haliyle yılların getirdiği yıpranmışlıkta böylece ortaya çıkıyor. Bizlerde bir karar alarak bir takım yenileme çalışmalarını başlattık. Kazan Dairesi, Su deposu, Tuvaletler, Asansörler ve Kapı girişinde çalışmaları başlattık. Tabii ki bu çalışmaları aldığımız kararlar doğrultusunda bir an önce sonlandırmaya çalışacağız. Bizlere bu konuda destek veren İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Genel Sekreter Yardımcısı Bilal Kuşoğlu ve İl Genel Meclis üyelerimize ayrıca teşekkür ediyoruz. Burası Kırklareli’nin en çok giriş çıkış yapılan yerlerinden bir tanesi bu yüzden değişimin şart olduğu yerlerden bir tanesi. Ayrıca yapılan çalışmalar sürecinde bina çevresinde ve bina içerisinde biraz gürültü patırtı olacak bu yüzden şimdiden bu geçici rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz” dedi. (Serkan Koçtürk) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here