Kırklareli, MHP’nin Marmara Bölgesi İl Başkanları’na ev sahipliği yapacak

11
* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan MHP’nin Marmara Bölgesi’nin İl Başkanları’nın 28 Şubat 2010 Pazar günü Kırklareli’de bir araya geleceğini bildirdi.

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan MHP’nin Marmara Bölgesi’nin İl Başkanları’nın 28 Şubat 2010 Pazar günü Kırklareli’de bir araya geleceğini belirterek şunları kaydetti:
“Genel Merkezi tarafından Marmara İl Başkanları Toplantısı’nın Kırklareli’nde yapılması kararlaştırıldı. Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, İstanbul, Yalova, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Bursa İl Başkanları’nın katılımı ile 28 Şubat 2010 Pazar günü saat 14.00’te 288 Cafe Restaurant’ta İstişare Toplantısı düzenleyeceğiz. Genel Başkan Yardımcıları ile bazı Milletvekillerinin de katılımı ile yapılacak olan toplantıda son günlerde yaşanan olaylar ile Türkiye gündeminde yer alan konular ele alınacak. İllerdeki Teşkilatlanma çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağız.”
Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli İl Başkanlığı tarafından yapılan organizasyon ile 08 Ocak 2010 Cuma günü Teşkilatlanma Başkanı Bülent Didinmez’in katılımı ile İl ve İlçe Teşkilatlarıyla istişare toplantısı düzenlenmişti.
Yine 17 Ocak 2010 tarihinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı Lüleburgaz ilçemize gelerek “Çözülen Türkiye” konulu bir konferans vermişti. En son olarak da MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural 30 Ocak’ta Kırklareli’ne gelerek çeşitli ziyaretlerde bulunup, “Ya Teslimiyetçilik, Ya Milliyetçilik” konulu konferans vermişti. (s)

  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.