Kırklareli Masa Tenisi Kurumlar Arası Ligi start aldı

11
Kırklareli Masa Tenisi İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının katıldığı Masa Tenisi Ligi 13 Aralık 2009 Pazar günü Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda yapılan 1. Tur Müsabakaları ile start aldı.

HABER MERKEZİ

Kırklareli Masa Tenisi İl Temsilcisi Soner Polat müsabakalarla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Kurumlar arası Masa Tenisi Ligimiz 4 etaptan oluşmaktadır 1. etap 13 Aralık 2009 Pazar günü oynanan maçlarla başladı 9 takımla başlayan lige iştirak etmek isteyen ekipler varsa onları da dahil ederiz bundan sonraki turlara devam ederler amaç salona daha fazla büyük sporcu çekmek. Her takım en az 3 kişiden oluşuyor isteyen takımlar 6 kişi ile de katıla biliyorlar. Müsabakalar sonun da ilk 3 dereceyi alan takımlarımız Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil ediyorlar. Kurumlar arası ligimize Lüleburgaz ilçemizden gösterilen ilginin yarısı bile ilimizden yok ki bu beni fazlası ile üzüyor umuyorum ki bu haberden sonra turnuvaya ilimizden de ekipler dahil olur sayımızı artırırız.
Turnuvaya; Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  İl Tarım Müdürlüğü, Lüleburgaz Özel Esen Tıp Merkezi ki turnuvamızın sponsoru, Lüleburgaz Milli Eğitim Müdürlüğü, Lüleburgaz Halk Bankası, Petrol iş Lüleburgaz, Lotus giyim A,  Lotus Giyim B ve Babaeski Milli Eğitim olmak üzere 9 takım katılıyor Kurumlar arası Masa Tenisi Ligine katılmak isteyen diğer takımlarımızı da İl Temsilciliğimizle irtibat kurmaya bekliyoruz. Tüm ödüller Özel Esen Tıp Merkezi Tarafından hazırlatılıp dereceye giren takım ve sporculara verilecektir. Turnuvanın son etabında ferdi müsabakalar yapılacak ve ödül törenimizle turnuvamız bitirilecektir.
Kurumlar arası ligimiz bu sene 2. defa tekrarlanıyor ve il temsilciliği faaliyet programında yer alıyor ilgilenen herkes Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze müracaat edebilir
Bu sezonun ilk turnuvası gerçekten çok çekişmeli maçlara sahne oldu bu güzelliği yaşamaları için tüm sporseverleri ben salona Masa Tenisi izlemeye davet ediyorum. Ayrıca Turnuva sponsorumuz Özel Esen Tıp Merkezi Sorumlusu Sayın Dr. Emrullah Demirel’e teşekkürlerimi arz ediyorum bu güzellikler bu tür sporseverler sayesinde yaşanıyor bundan sonraki turnuvalarımıza da sponsor olmak isteyenler olursa İl Temsilciliğimizle irtibata geçmelerini bekliyoruz.” (d.y.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here