Kırklareli Masa Tenisi Kurumlar Arası Ligi 2. Etapla devam ediyor

13
Kırklareli Masa Tenisi İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının katıldığı Masa Tenisi Ligi 13 Aralık 2009 tarihinde Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda yapılan 1. tur müsabakaları ile start almıştı.


HABER MERKEZİ
Turnuvaya isteyen kurumlar, okullar ve fabrikalar da katılabiliyor.
Kırklareli Masa Tenisi İl Temsilcisi Soner Polat müsabakalarla ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Kurumlar arası Masa Tenisi ligimiz 4 Etaptan oluşmaktadır 2. etap 31 Ocak 2010 tarihinde oynanan maçlarla başladı oldukça zevkli maçlara sahne olan kurumlar arası lig müsabakalarında Özel Esen Tıp ve Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün namaglup durumda bulunduğu turnuvada gösterilen ilgi oldukça memnun ediciydi.
9 takımla başlayan lige iştirak etmek isteyen ekipler varsa onları da dahil ederiz bundan sonraki turlara devam ederler amaç salona daha fazla büyük sporcu çekmek. Her takım en az 3 kişiden oluşuyor isteyen takımlar 6 kişi ile de katıla biliyorlar. Müsabakalar sonun da ilk 3 dereceyi alan takımlarımız Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil ediyorlar. Kurumlar arası ligimize Lüleburgaz ilçemizden gösterilen ilginin yarısı bile ilimizden yok ki bu beni fazlası ile üzüyor umuyorum ki bu haberden sonra turnuvaya ilimizden de ekipler dahil olur sayımızı artırırız.
Turnuvaya Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  İl Tarım Müdürlüğü, Lüleburgaz Özel Esen Tıp Merkezi ki turnuvamızın sponsoru, Lüleburgaz Milli Eğitim Müdürlüğü, Lüleburgaz Halk Bankası, Petrol iş Lüleburgaz, Lotus giyim A,  Lotus Giyim B ve Babaeski Milli Eğitim olmak üzere 9 takım katılıyor Kurumlar arası Masa Tenisi Ligine katılmak isteyen diğer takımlarımızı da İl Temsilciliğimizle irtibat kurmaya bekliyoruz. Tüm ödüller Özel Esen Tıp Merkezi Tarafından hazırlatılıp dereceye giren takım ve sporculara verilecektir. Turnuvanın son etabında ferdi müsabakalar yapılacak ve ödül törenimizle turnuvamız bitirilecektir.
Kurumlar arası ligimiz bu sene 2. defa tekrarlanıyor ve il temsilciliği faaliyet programında yer alıyor ilgilenen herkes Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze müracaat edebilir
Bu sezonun 2. etabı da gerçekten çok çekişmeli maçlara sahne oldu bu güzelliği yaşamaları için tüm sporseverleri ben salona Masa Tenisi izlemeye davet ediyorum dedi. Ayrıca Turnuva sponsorumuz Özel Esen Tıp Merkezi sorumlusu Dr. Emrullah Demirel’e teşekkürlerimi arz ediyorum. Bu güzellikler bu tür spor severler sayesinde yaşanıyor bundan sonraki turnuvalarımıza da sponsor olmak isteyenler olursa İl Temsilciliğimizle irtibata geçmelerini bekliyoruz.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here