Kırklareli Jandarması Şubat’ta da suçlulara göz açtırmadı

3
Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, 2011 Şubat ayı içerisinde; 63 kişilere karşı, 21 malvarlığına karşı, 19 topluma karşı, 1 milletle ve devlete karşı olmak üzere toplam 104 olay meydana geldi.

HABER MERKEZİ
 8 şahıs ve işletme sahibine Kabahatler Kanunu kapsamında işlem yapıldı.
Bu olaylara karıştıkları tespit edilerek yakalanan 134 şüpheli, adli makamlara sevk edilmiş olup, 3 şüpheli şahıs tutuklanmıştır. Meydana gelen olaylarda 2 av tüfeği ve 1 delici kesici alet ele geçirilmiş ve adli makamlara sevk edildi. Önleyici hizmet kapsamında icra edilen faaliyetler esnasında 43 aranan şahıs yakalanarak ilgili makamlara teslim edilmiştir.
Vatandaşlarımız kirklarelM56@iandarma.gov.tr internet adresine ihbar ve şikayetleri ile ilgili müracaat ettikleri takdirde veya ücretsiz olan 156 Jandarma İmdat Telefonu’nu aramaları halinde emniyet ve asayiş hizmetleri ile ilgili her türlü yardım ve bilgi olanağı kendilerine sunulacak.
Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ve bağlı birlikleri faaliyetlerini aksatmadan devam ettirerek vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunmasını kararlılıkla sürdürmeye devam edecek. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here