Kırklareli İmam-Hatip Liseliler Pazar günü buluşuyor

33
Kırklareli İmam-Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KİMDER) ve Kırklareli Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürlüğü’nün düzenlediği, Kırklareli İmam-Hatip Lisesi Mezunlar Günü 31 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak. 
HABER MERKEZİ
1969-1970 yılında Eğitim-Öğretime başlayan Kırklareli İmam-Hatip Lisesi, geçen yıllar içerisinde pek çok değerli mezunlar verdi. 1995 yılından beri yaz aylarında mezunlar gününde bir araya gelen İmam-Hatipliler birbirleriyle hasret gideriyorlar. 2007 yılında kurulan Kırklareli İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği (KİMDER) ile daha güçlü organizasyonlar yapan mezunlar, geçmişteki günleri yâd edip, geleceğe dair planlar yapıyor ve dayanışmayı arttırıyorlar. İmam-Hatip ailesinin ağabey, abla ve kardeşlerinin buluşması olan mezunlar günü bu Pazar günü yine coşku ile kutlanacak. 
KİMDER Başkanı Yasin Çakırel, Yaptığı açıklamasında; “KİMDER Yönetim Kurulu olarak tüm mezun ve mensuplarımızı aramızda görmek istiyoruz. Programımız; 31 Ağustos Pazar sabahı 10.30’da İmam Hatip Lisesi’nde buluşulacak saat 11.00’de Kırklareli Halk Eğitim Merkezi’nde Geçiş ve Konuşmalar yapılacak. Program saat 13.30’da pilav ikramı ve sohbetler eşliğinde son bulacak.” (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here