Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Yasta

20
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Ruh ve Sağlık Şubesinde görevli memur olan Yavuz Gündüz geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

HABER MERKEZİ
Edindiğimiz bilgiye göre 29 Kasım 2009 Pazar günü saat 16.40 civarlarında Uşak ile Kütahya’nın Gediz ilçesi kara yolu Emirfakı Köyü kavşağında, Gediz yönüne giden Zehra Gündüz’ün (25) kullandığı otomobil karşı yönden gelen Enver Aydoğdu’nun (39) kullandığı otomobile çarptıktan sonra 4-5 metrelik köprüden dere yatağına yuvarlandı.
Kazada Zehra Gündüz ile eşi Yavuz Gündüz, otomobil içerisinde sıkıştı. Olay yerine gelen Uşak Belediyesi itfaiye ekipleri sürücü Zehra Gündüz ile eşi Yavuz Gündüz’ü otomobilden çıkarttı. Yaralılar Uşak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 4 aylık evli olan Yavuz Gündüz hastanede yaşamını yitirdi. Yavuz Gündüz’ün cenazesi 30 Kasım 2009 Pazartesi öğle namazına müteakiben Kuşu Çarşı Camii’nde kılınan namazın ardından defnedildi.
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’de hayatını kaybeden Yavuz Gündüz anısına dün anma programı düzenledi. Anma programı Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda saat 11.30’da gerçekleştirildi. Kırklareli İl Sağlık Müdürü Mehmet Bilgin kazanın nasıl olduğunu ve eşinin son durumu hakkında bilgi verirken Yavuz Gündüz’ün çok iyi bir insan olduğunu ve bütün personel tarafından çok sevildiğini belirtti. Mehmet Bilgin daha sonra Yavuz Gündüz’ün eşinin isteği üzerine fatiha okunmasını istedi.
8,5 yıllık memur Yavuz Gündüz’ün mesai arkadaşları da Yavuz Gündüz için çok iyi bir insan olduğunu, sütte leke olacağını onda olmayacak derecede temiz bir insan olduklarını belirtirlerken O’nu hiç unutmayacaklarını söylediler.(dy)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here