Kırklareli İl Özel İdaresi’nin Hizmet İçi Eğitim Semineri tamamlandı

11
Kırklareli İl Özel İdaresinde e-içişleri Projesi kapsamında Hizmet İçi Eğitim Semineri verildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Özel İdaresi’nde görevli ilgili personele 30 Eylül 2013 – 03 Ekim 2013 tarihleri arasında Mali Hizmetler Müdürü Engin Marmara, Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli Büro Görevlisi Ertan Yeniçeri ve Proje Sorumlusu Tuba Akbaş tarafından Hizmet İçi Eğitim Semineri verildi. 
Eğitim Semineri; 30 Eylül 2013 Pazartesi günü İl Özel İdaresi İdari Binasında Stratejik Plan Modülü’nün Strateji Geliştirme müdürlüğü personeline tanıtılmasıyla başladı. 01 ekim 2013 salı günü hizmet birimleri Toplantı Salonu’nda Harcama Modülü kapsamında Gerçekleştirme Görevlilerine, 02 Ekim 2013 Çarşamba günü Harcama Modülü kapsamında Harcama Yetkililerine ve 03 Ekim 2013 Perşembe günü de Varlık Muhasebesi kapsamında Taşınır ve Taşınmaz Kayıt Kontrol Yetkililerine verilmesiyle son buldu.
Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, yapılan Hizmet İçi Eğitim Semineriyle ilgili olarak şunları kaydetti:
“Bakanlığımız Bilgi İşlem Daire Başkanlığı sorumluluk ve koordinasyonunda yürütülmekte olan E-içişleri Yazılım Geliştirme ve İdame Projesi kapsamında; 5018 Sayılı “Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu” gereği geliştirilen Yerel Yönetim Modüllerinden “Harcama, Varlık Muhasebesi ve Stratejik Plan Modülleri” ile ilgili 17 Haziran 2013 – 05 Temmuz 2013 tarihleri arasında Proje Sorumluları ve Gerçekleştirme Görevlilerine yönelik Ankara Eğitim Daire Başkanlığı’nda düzenlenen eğitim programına ilgili personelin katılması sağlandı. Bu gibi eğitimlere idare olarak çok önem vermekteyiz. Eğitime katılan personellerimiz tarafından sizlere verilecek olan hizmet içi eğitim seminerine gereken önemi vermenizi ve ilgili modüllerin verimli bir şekilde kullanımına geçirilmesini temenni ediyorum. İnşallah sizler için de çok yararlı bir eğitim olur. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here