Kırklareli Il Özel Idaresi’ne özürlü büro işçisi alınacak

19
Kırklareli Il Özel Idaresi’ne özürlü büro işçisi alınacak

Kırklareli Il özel Idaresi’nin özürlü işçi alımı yapacağı bildirildi. Adayların 4 Şubat 2010 tarihine kadar başvurması gereken işçi alımı ile ilgili olarak Iş Kur Il Müdürlüğü’ne şahsen veya internetten başvuruda bulunulabilecek. Başvurularda adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgileri dikkate alınacak.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulacak.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, Iş Kur Il Müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. Adayların başvuruda bulunabilmeleri için 2008 KPSS sınavına girme şartı aranıyor.

Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorunlulukları bulunuyor. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaklar.

Önceliklilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek.

 Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan adayların isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek.

Işyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak  bildirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here