Kırklareli İl Özel İdaresi ve TPAO bozuk yolları onaracak

15
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ın girişimleri ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından Trakya Bölge Müdürlüğü aracılığı ile Kırklareli İl Özel İdaresi’ne 27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen Protokol ile 526 ton Bitüm  160/220 ile 402 ton Bitümlü Bağlayıcı Fm 2 B 2 (MC 30) malzemesi verildi.
HABER MERKEZİ
Verilen Malzeme ile Trakya Bölge Müdürlüğü faaliyet alanı içinde bulunan ve yoğun olarak kullanım sonucu tahrip olan yolların Kırklareli Valiliği İl Özel İdaresi’ne TPAO tarafından verilen malzeme ile komple sathi kaplama asfaltlama işleri yapılacak.
İmzalan Protokol kapsamında; T.P.A.O. tarafından yoğun olarak kullanım sonucu tahrip olan ve Kırklareli Valiliği İl Özel İdaresi sınırları içerisinde bulunan Kumrular-Hamitabat Köyyolu, İnece-Kavaklı Köyyolu, İly.İlt-Ky.İlt. (Erikler), Pazarlı-Çavuşköy-Develi-Vize,Dy.İlt.-Düğüncülü,  Tastepe-Yukarınara,Düğüncübaşı-Tekirdağ İl Hd.(Avlıobası), (Cevizköy-Topçuköy) Ky.İlt.-T.P.A.O. Atık Su Depo Yolları yapılacak. (Savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here