Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

16
* Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu’nun başkanlığında Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu’nda yapıldı.


HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu 2010 Yılı 2. Dönem Toplantısı, 03 Haziran 2010 Perşembe günü saat 14.00’te Kırklareli Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Düzenlenen toplantıya; Kırklareli Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Raif Kelep, Kırklareli Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mesut Özenen, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdür ve Temsilcileri, Oda Temsilcileri, yatırımcı kuruluşların yetkilileri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu, İl Koordinasyon Toplantısı’nın 2010 yılı içerisinde ikincisini gerçekleştirdiklerini belirterek;
 “Kırklareli koordinasyonunun 2010 yılı itibari ile ikinci toplantısını gerçekleştiriyoruz. Koordinasyona gerek gördüğümüz konularda, gerek gördüğümüz daireler hakkında, hizmetleri ile ilgili bilgiler alacağız. Birçok daire arkadaşımızla, ilçe, belde ve köy gezilerimizde görüşerek hizmetleri hakkında bilgiler alıyoruz zaten” dedi.
Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantıda, ilgili kuruluşlar yatırımları ve hizmetleri hakkında bilgiler vererek, kendilerine yöneltilen soruları yanıtladılar.
Toplantı sonunda kapanış konuşması yapan Vali Aydoğdu, yapılan toplantının Kırklareli için hayırlı olmasını temenni ederek; “Hepinize verimli, bereketli, huzurlu bir çalışma yılı diliyor, katılımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.
Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu’nda Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda şu kurumlar söz alarak bilgiler verdi:
Karayolları l. Bölge Müdürlüğü, Karayolları 17.Bölge Müdürlüğü, DSİ XI. Bölge Müdürlüğü, İller Bankası l. Bölge Müdürlüğü, İstanbul Ulaştırma Bölge Müdürlüğü, İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü, Demirköy Orman İşletme Müdürlüğü, Vize Orman İşletme Müdürlüğü, TCDD 1. Bölge Müdürlüğü, MTA Marmara Bölge Müdürlüğü, Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü, YURT-KUR Yurt
Müdürlüğü, Edirne Vakıflar Bölge Müdürlüğü,  Edirne Tarım Reformu Bölge Müdürlüğü, TPAO Trakya Bölge Müdürlüğü, TREDAŞ Genel Müdürlüğü, TEİAŞ 20. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü, EÜAŞ Genel Müdürlüğü, Alpullu Şeker Fabrikası Müdürlüğü, BOTAŞ Şube Müdürlüğü, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, İl Tarım Müdürlüğü, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, TMO Şube Müdürlüğü,  İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here