Kırklareli İl Genel Meclisi Vali Civelek’i ziyaret etti

12
Valiler Kararnamesi ile Yalova Valiliği görevinden Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Esengül Civelek’e kutlama ziyaretleri devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Valiler Kararnamesi ile Yalova Valiliği görevinden Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Esengül Civelek’e kutlama ziyaretleri devam ediyor.
Bu kapsamda 02 Ekim 2014 Perşembe günü saat 12.00’de Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan ve beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri Vali Esengül Civelek’i makamında ziyaret ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Civelek yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Seçilmişler ve atanmışlar olarak hep birlikte Kırklareli’nin geleceğine yönelik güzel yatırımlar gerçekleştireceğimize ve başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Yolumuz açık olsun. 4. Mesai günümdeyim ama Kırklareli’yi çok sevdim. Fırsat buldukça kentimizi tanımaya çalışıyorum. Bu süre zarfında da Kırklareli’yi sevdim.”
Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Çağlayan’da Meclis hakkında kısa bilgiler vererek; “Sizlere görevinizde başarılar diliyoruz. 24 Üye’den oluşuyoruz. Genel olarak şu ana kadar çalışmalarımız gayet uyumlu bir şekilde gerçekleşti. Kararların çoğu oybirliği ile geçiyor. Bizlerde karar organı olarak Valiliğin hizmetlerine her türlü katkıyı yapmaya hazırız. Daha öncede Valilerimiz ile uyum içerisinde çalıştık. Yine aynı şekilde bu uyumun devam edeceğini düşünüyorum” dedi. 
Konuşmaların ardından Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri kendilerini tanıttı. Ziyaretin geri kalan kısmı basına kapalı olarak devam etti. (Savaş Eskici)  
      
      
      
      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here