“Kırklareli için güzel işler yapacağız”

13
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Ticaret Borsası’na iade-i ziyarette bulundu. 20 Nisan 2011 Çarşamba günü saat 17.00’de gerçekleştirilen ziyarette Vali Yaman’ı; Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Özyıkılmaz, Borsa eski Başkanı Turhan Altıntel, Başkan Yardımcısı Cemal Alkan, Meçlis Üyeleri Mehmet Emin Doğu, Recep Tuna kapıda karşıladı.

 

HABER MERKEZİ

 

Vali Yaman, Borsa Yöneticileri ile yaptığı görüşmeninardından Borsa Toplantı Salonu ile Satış Salonu’nu gezerek ilgililerdenbilgiler aldı.

Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Özyıkılmazyaptıkları görüşmede Vali Yaman’ın Kırklareli’nin menfaatleri içinh Borsa ilebirlikte güzel işlere imza atacağını belirttiğini ifade ederek şunlarıkaydetti:

“Biz Sayın Valimize hoş geldin ziyaretinde bulunmuştuk,bugünde kendileri bize iade-i ziyarette bulundular. Kırklareli’nin menfaatininher olduğu yerde Borsamız ile birlikte hareket edeceğini, faydalı işleryapacağını ve çok güzel şeyler yapacağını vaad etti. Bunları da yapacağınıSayın valimiz daha evvelki icraatları ile ispatını yapmıştır. Bunları dayapacağına inanıyorum. 

Önceki gün eski Borsa Başkanımız Turhan Altıntel ilebirlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız RifatHisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik. Dereköy Sınır Kapısı’nın TIR Trafiği’neaçılması konusu ile yakından ilgileniyor. Kendisi bu ay sonunda Tekirdağ’ınÇerkezköy ilçesine gelecek burada da kendi ile bu konuyu görüşeceğiz. Valimiz’deDereköy Sınır Kapısı’nın TIR Trafiği’ne açılması için gerekli her türlüçalışmayı yapacağını söyledi.” (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here