Kırklareli Halk Eğitim’den 2’si bir arada Sertifika Töreni

29
Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Fotoğraf Çekimi Kursu “ile İngilizce Kursu” tamamlandı. Tamamlanan her iki kursa katılanlara Sertifikaları 13 Şubat 2013 Çarşamba günü saat 18.30’da düzenlenen tören ile verildi.
HABER MERKEZİ
Düzenlenen Sertifika Töreni’ne; Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hayati Çapa, Müdür Yardımcısı Ali Bekar, Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) Başkanı Arif Tekin, kursiyerler ve aileleri katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Hayati Çapa şunları kaydetti:
“20 Kasım 2012-24 Ocak 2013 tarihleri arasında Kurs Öğretmenimiz Sedat Yılmaz tarafından verilen “Fotoğraf Çekimi Kursu” ile 15 Ekim 2012-13 Şubat 2013 tarihleri arasında Kurs Öğretmenimiz Barış hatip tarafından verilen “İngilizce Kursu”na katılan tüm kursiyerlerimizi kutluyorum. Bundan sonraki yaşamlarında da başarılar diliyorum.
“Fotoğraf Çekimi Kursu” bizim yoğun olarak talep edilen kurslarımızdan bir tanesiydi. 96 saatlik kursumuza katılanların profiline bakıldığında; emekli, idareci, ev hanımı, çalışanlar bulunuyor. Bu öğretim yılında açtığımız ilk kursumuzdu. Bu kursumuz tamamlanır tamamlanmaz diğerini açmayı planladık. “İngilizce Kursu”na katılanların profiline baktığımızda da genellikle üniversite öğrencileri kursa katılıyorlar. 1 Eylül 2012 tarihinden bu yana açtığımız 10. İngilizce Kursumuz oldu. Ortalama 20 kursiyer geldiğini düşünürsek 1 Eylül tarihinden bu yana yaklaşık 200 kişi İngilizce Sertifikası almaya hak kazanmış oldu. Tekrardan herkese bu kurslarımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum.”
Konuşmanın ardından; “Fotoğraf Çekimi Kursu”na katılan kursiyerler; Ahmet Gökhan Karadayı,  Ali Selçuk Kınalı, Ayşegül Erduran Akın, Burçin Kuru, Ece Özdere, Emel Büyükduru, Gizem Arslan, Gülbaran Kıldiş, Güray Göktürk, Hasan Atasaral, Melek Koz, Memduh Büyükbaşraktar, Meral Dalkıran, Meral İlter, Mükrimin Konyar, Nalan Onur, Necip Küçükselçuk, Nilgün Makaraç, Remzi Koca, Rıdvan Demirel, Tolga Kıvrak, Yusuf Bücekler, Yusuf Çolak, Zeliha Tarakçı, Zuhal Demir ile “İngilizce Kursu”na katılan kursiyerler; Abdullatif Bayraktar, Asıe Kasım Osmanova, Ayhan Delibaşı, Burcu Babacık, Rukiye Dilek Başara, Suzan Tuzlu, Hasret Kanaat, Merve Şeker, Nazlı Çetin, Sevcan Filiz, Seyhan Kırço, Tuğba Kındam, Uğur Çamoğlu, Yağmur Pedük, Nesrin Tüzel’e Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hayati Çapa, Müdür Yardımcısı Ali Bekar, Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) Başkanı Arif Tekin, Fotoğraf Çekim kursu Öğretmeni Sedat Yılmaz ve İngilizce Kursu Öğretmeni Barış Hatip tarafından Sertifikaları verildi. (Savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here