Kırklareli Hafta sonu futbola doyacak

25
Kırklareli hafta sonu birbirinden zorlu maçlara sahne olacak. 2. Lig’te Mücadelece eden Kırklarelispor, Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda saat: 14.30’da Tarsus İdman Yurdu’nu konuk edecek.
HABER MERKEZİ
Kırklareli hafta sonu birbirinden zorlu maçlara sahne olacak. 2. Lig’te Mücadelece eden Kırklarelispor, Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda saat: 14.30’da Tarsus İdman Yurdu’nu konuk edecek. Bölgesel Amatör Lig’te ise derbi var. Babaeskispor BAL Ligi’nden düşen Lüleburgazspor’u Babaeski 100. Yıl Stadı’nda konuk edecek. Maç saat 14.30’da başlayacak.
Kırklareli’de bugün ve yarın oynanacak müsabakalar ise şu şekilde: 
12 NİSAN CUMARTESİ
* FUTBOL
Saat: 15.00 Ahmetbey Güvenspor-Yıldırımspor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: Ahmetbey Sahası 
Saat: 14.30 Kayaspor-Pınarhisarspor (Kulüp U-13 B Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha 
Saat: 16.00 Kırklareli Sanayispor-Vizespor (Kulüp U-16 A Grubu)
 Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha 
Saat: 15.30 Demirköyspor-B. Karıştıranspor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: Pınarhisar Çim Saha 
Saat:  17.00 Üsküpspor-Lüleburgazspor (Kulüp U-19 Play-Off)
Yer: Pınarhisar Çim Saha 
Saat: 11.30 Lüleburgaz Onurspor-Hamitabatspor (Kulüp U-16 B Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 13.30 Lüleburgazspor-Celaliyespor (Kulüp U-16 B Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 15.30 Düğüncübaşıspor-Trakya Gençlikspor (Kulüp U-13 B Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 17.00 Emirspor-Özerspor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 18.20 Trakya Fenerspor-Kentspor (Kulüp U-16 A Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 15.00 İnecespor-Babaeskispor (Kulüp U-16 A Grubu)
Yer: İnce Sahası 
13 NİSAN 2014 PAZAR
* FUTBOL
Saat: 14.30 Babaeskispor-Lüleburgazspor (Bölgesel Amatör Lig)
Yer: Babaeski 100. Yıl Sahası 
Saat: 14.30 Demirköyspor-Üsküpspor  (Amatör Süper Lig)
Yer: Demirköy Sahası 
Saat: 14.30 Evrenspor-Büyük Karıştıranspor ((Amatör Süper Lig)
Yer: Evrensekiz Sahası 
Saat: 13.00 Kofçaz Serhatspor-Karakoçspor (2. Amatör A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha 
Saat: 15.00 Eriklerspor-Katranca Kartalspor (2. Amatör A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha 
Saat: 17.00 İstasyonspor-Lüleburgaz Onurspor (1.Amatör Play-Off)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha 
Saat: 14.30 Kırklarelispor-Tarsus İdman Yurdu (Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup)
Yer:  Lüleburgaz 8 Kasım Stadı 
Saat: 12.00 Ertuğral Esenspor-Düğüncülü Çiçekspor (2. Amatör A Grubu)
Yer: Babaeski Sentetik Çim Saha 
Saat: 17.00 Nadırlı Gençlikspor-Çiftlikköyspor (2. Amatör C Grubu)
Yer: Babaeski Sentetik Çim Saha 
Saat: 14.30 İnecespor-Kayaspor (Amatör Süper Lig)
Yer: İnece Sahası 
Saat: 14.30 Pınarhisarspor-Kırklareli Sanayispor (Amatör Süper Lig)
Yer: Pınarhisar Sentetik Çim Saha 
Saat: 15.00 Vizeacarspor-Cevizköyspor (2. Amatör Süper Lig)
Yer: Vize Sahası 
Saat: 14.30 Ahmetbey Güvenspor-B. Mandıra Adaspor 
Yer: Ahmetbey Sahası 
Saat: 10.30 Lüleburgazspor-Trakya Fenerspor (Kulüp U-13 A Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 12.00 Trakya Fenerspor-Geleceğin Yıldızlarıspor (2. Amatör C Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 14.00 Sarıcaalispor-Kırıkköyspor (2. Amatör C Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 16.00 Eskitaşlıspor-Karşıyaka Gençlikspor (2. Amatör B Grubu) 
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha 
Saat: 18.00 Tek. Santralspor-Kentspor (1. Amatör Play-Off)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here