Kırklareli Gençlik Merkezi’nin kursları tamamen ücretsiz

87
* Gençlik ve Spor Bakanlığı 2011 yılında başlattığı Gençlik Merkezi Projesiyle, Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi  “Şehirler ve Kültürler” Projesiyle faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nden yapılan açıklamada 5 Mayıs 2014 tarihinde kayıtları başlayan “Şehirler ve Kültürler” adlı projeye 14-26 yaş arası 160 genç katıldı. Bolu ve Nevşehir’e geziye gidecek olan gençler 16 Ağustos 2014 Cumartesi günü yola çıkacaklar.
Yapılan faaliyetlerle ilgili olarak şunlar kaydedildi:
“Gençlik Merkezi’nin diğer projelerinden biri de Gençlik Kampları’dır. Kamplar; 15 Haziran’da başlayarak, 13 Eylül’e kadar devam ediyor. 10 dönem şeklinde düzenlenen kamplarda, Deniz Kampları ve Doğa Kampları olarak belirlendi. Deniz Kampları’na 12 ila 16 yaş grubu, Doğa Kampları’na da 16-22 yaş grubu gençler katıldı. Halkımız bu kursların ve faaliyetlerin ücretsiz olduğunu bilmiyor ve kayıt yaptırmıyor. Bütün kurslar ve faaliyetler tamamen ücretsizdir. Gençlik Merkezi’nin yaz boyu devam eden; İngilizce, Fizik, Matematik, Resim ve Klarnet Kursları da sürüyor. Kayıtları devam eden ve önümüzdeki günlerde de açmayı planladığımız; Ebru, Gitar, Bağlama, Halk Oyunları, Keman, Ney, Piyano, Modern Dans, Tiyatro, Satranç, Osmanlıca İngilizce, Diksiyon ve Bilgisayar Kursları var. Bu kurslar da tamamen ücretsiz olup bütün gençlerimizi kapsamaktadır.” (Selçuk Vurucu) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here