Kırklareli Gençlik Merkezi’nden Çanakkale-Bilecik Gezisi

16
* Gençlerin vatan sevgisini pekiştirmek, tarih ve kültürümüz ile ilgili bilgileri tazelemek, kuruluş ve kurtuluş destanını tarihini yeniden ve yerinde öğretmek amacıyla Gençlik Hizmetleri, Dairesi Başkanlığı tarafından Çanakkale-Bilecik Gezisi düzenlenecek.


HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nden yapılan açıklamada, Gençlik Hizmetleri, Dairesi Başkanlığı tarafından gençlerin vatan sevgisini pekiştirmek, tarih ve kültürümüz ile ilgili bilgileri tazelemek, kuruluş ve kurtuluş destanını tarihini yeniden ve yerinde öğretmek amacıyla Çanakkale-Bilecik Gezisi düzenleneceği belirtildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezince yapılacak olan program 24-26 Eylül 2010 tarihlerinde gerçekleşecek. Çanakkale-Bilecik Gezisine daha önce bu tür etkinliklere katılmamış, Gençlik Merkezi’nde aktif olarak faaliyetlere katılan, okullarında başarılı ve imkanı kısıtlı 13-18 yaş grubuna dahil gençler katılabilecek.
Çanakkale-Bilecik Gezisi’ne şartları uyan tüm gençlerimiz katılacak. Kontenjanları 35 kişi ile sınırlı olup, 13-18 yaş grubundaki tüm gençler başvurabilecek. Müracaatlar Gençlik Merkezi’ne yapılacak. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here