Kırklareli Futbol İl Temsilciliği’ne yine Cafer Yüce seçildi

20
* Kırklareli Futbol İl Temsilciliği Seçimi’nde tek aday olan Cafer Yüce tekrardan seçildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Futbol İl Temsilciliği Seçimi 29 Ağustos 2012 Çarşamba günü saat 14.30’da Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Binası Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Seçime; Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hasan Başdemir ve Spor Kulüpleri Temsilcileri katıldı. 
Seçim öncesi oluşturulan Divan’a Şinasi Ferdi Altay Divan Başkanı seçildi. Seçim öncesi Cafer Yüce tek aday olarak çıkarken, adayın tek olması nedeniyle oylamanın açık oylama olarak yapılması talep edildi. Talep oybirliği ile kabul edilirken Cafer Yüce oybirliği ile Kırklareli Futbol İl Temsilciliği’ne seçildi.
Seçim sonrası açıklama yapan Cafer Yüce 2 yılda bir yapılan seçimlerde 7. Dönem için aday olduğunu hatırlatarak; “Bana güvenerek oy veren herkese teşekkür ederim. Trakya Bölgesinde Kırklareli, Tekirdağ ve Edirne olmak üzere 3 tane il bulunuyor. Son yılarda yapılan istatistiklerde Kırklareli diğer iki ilin çok üzerinde başarı göstermiştir. Başarımızın daha da artması için önümüzdeki dönede kulüplere futbol seminerleri vereceğiz. Bizim öncelikli amacımız gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp futbola kazandırmaktır.
Ben 2012-2013 Futbol Sezonu’nun hayırlı uğurlu olmasını diliyor, yapılacak karşılaşmaların fair play çerçevesinde geçmesini umut ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here