Kırklareli Erginspor Taekwondo Kulübü’nden Huzurevi’ne bayram ziyareti

16
Kırklareli Erginspor Taekwondo Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı  Murat Acar, Başkan Yardımcısı İrfan Özeklioğlu,
Genel Sekreter Faruk Ceylan, Mali İşler Sekreteri Gökhan Yeşil ve Antrenör Savaş Ergin ile birlikte Erginspor Kulübü’nün başarılı sporcuları ve veliler Bayramın 2.  Günü Kırklareli Huzurevi’ni ziyaret ettiler.
HABER MERKEZİ 
Huzurevi’ndeki yaşlılarla tek tek konuşup kendilerine ikramda bulunan sporcu ve yöneticiler duygusal anlar yaşadılar. Huzurevi’nde kalan yaşlılar ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederken, sohbet sırasında bazı yaşlılar, çocuklarından bahsedilince göz yaşlarını tutamadılar. Yöneticiler ve yaşlılar kucaklaştı ve duygu yüklü anlar yaşandı. 
Başkan Murat Acar, Huzurevi’nde kalan yaşlılara; “ Sizi sık sık ziyaret edeceğiz. Bizlerde sizin evladınız sayılırız” diyerek teselli de bulundu.
Genel Sekreter Faruk Ceylan’ın sohbet ettiği bir yaşlı bey şunları söyledi; “Üç evladım var. Eşim ölünce buraya geldim. Burada rahatımız çok iyi. Evlatlarım onların yanında kalmamı istiyorlar ama kimse bana eşim gibi bakamaz” dedikten sonra Antrenör Savaş Ergin’in kızına bakıp; “ İşte benim torunum da bu güzel kız gibi” dedi ve göz yaşlarına hakim olamadı. 
İki saat süren ziyarette yaşlılarla Erginspor yönetici ve sporcuları adeta bir aile ortamı oluşturdular. Bu güzel birliktelikten sonra Başkan Yardımcısı İrfan Özeklioğlu bundan sonra ziyaretleri sıklaştırarak kurulan aile oratamını devam ettireceklerini ifade etti.
Ziyaret sonrası Erginspor Taekwondo Kulübü  yönetici ve sporcuları  biraz mutlu,biraz da buruk olarak Huzurevi’nden ayrıldılar. (s)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here