Kırklareli Emniyet Müdürlüğü’nden anlamlı ziyaretler

14
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve eşi Nermin Aktaş, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Rahmi Yılmaz ve eşi Nilgün Yılmaz, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal M. Serbes ve eşi Semiray Serbes, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tayfun Oktay ve eşi Nilgün Oktay 31 Ocak 2013 Perşembe günü 14.30-16.00 saatleri arasında ziyaretlerde bulundular.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerin ilki saat 14.30’da Kırklareli Erkek Yetiştirme Yurdu’na yapıldı. Burada Yurt Müdürü Hakan Yağan ve personel tarafından karşılanan Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve beraberindekiler, yurtta kalmakta olan çocuklarla sohbetlerde bulundular.
İl Emniyet Müdürü Aktaş, ziyaretlerinin amacının burada kalmakta olan çocukların sorunlarını ve dertlerini dinleyerek onların bu sorun ve dertlerine çözüm bulma yolunda bilgi alışverişinde olduğunu ve onların yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak olduğunu belirtti.
Yurt müdürü Hakan Yağan’da, devletin burada kalmakta olan çocukların her türlü ihtiyaçlarını karşıladığını, tek ihtiyaçları olan sevginin de böyle ziyaretleri gerçekleştirenler tarafından tamamlanmaya çalışılmasından son derece mutlu ve memnun kaldıklarını belirtti.
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Aktaş ve beraberindekilerin ikinci durağı Kırklareli Huzurevi oldu. Saat 15.158’te gerçekleştirilen ziyarette İl Emniyet Müdürü Aktaş ve eşi başta olmak üzere heyette bulunanlar burada kalmakta olan yaşlıların ellerini öperek, yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalıştılar. Yaşlılarla sohbetlerde bulunan Müdür Aktaş, Huzurevi Müdürü Mehmet Gider’den de bilgiler aldı.
Ziyaretlerin sonuncusu saat 16.00’da Kırklareli Kız Yetiştirme Yurdu’na yapıldı. Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve beraberindekiler burada kalmakta olan çocuklarla yakından ilgilenerek hal ve hatırlarını sorup, bir isteklerinin olup olmadığını sordular. (Savaş Eskici)      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here