Kırklareli Belediyesi’nin Araç Filosu genişliyor

23
Kırklareli Belediye Başkanlığı hizmet araçlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. 
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın göreve ….
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı hizmet araçlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. 
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın göreve geldiği günden bu güne kadar gösterdiği yoğun gayretler neticesinde belediye hizmet araçlarındaki hızlı artış devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere 1 Adet Damperli Kamyon ve Su İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere 1 Adet Kamyonet, “Bu Araçlar Kırklarelili Vatandaşların Katkılarıyla Alınmıştır” adı altında Vilayet Meydanında sergilenmektedir.
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan; “Yaşayanların ayrılacağını hissedeceği bir Kent yaratmak yolunda yeni araçlarımız halkımıza hayırlı olsun. Kırklareli’de hizmet verme konusunda belediyenin yükü her gün artıyor. Belediye Başkanlığının yapılacak hizmete göre her zaman hazır durumda olması için araç filosu sürekli genişletilmektedir.”şeklinde konuştu. 
Hizmet döneminde özveri ve yoğun çalışma temposu ile birlikte araç filosunun paralel olarak genişletildiğini kaydeden Başkan Çağlayan; “Vatandaşlarımızın belediye hizmetlerinden maksimum derecede yararlanmalarını sağlamak adına çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kırklareli vatandaşlarımıza kaliteli hizmet verme adına aldığımız araçlarımız son olmayacaktır” dedi. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here