Kırklareli Belediyesi’nden Trakya Kalkınma Ajansı’na 4 proje

25
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan, Kırklareli merkez
ilçede uygulaması düşünülen 4 proje Trakya Kalkınma Ajansı’na sunuldu.

HABER MERKEZİ

Kırklareli Belediye Başkanlığı Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan ve Kırklareli merkez ilçede uygulaması düşünülen 4 proje Trakya Kalkınma Ajansı’na sunuldu.
Kırklareli merkez ilçede uygulaması düşünülen, Belediye Spor Kompleksi ve Su Sporları Park Alanı Projesi, Kırklar Sanayi Sitesi Atık Su Arıtma Tesisi Projesi, İncidere Vadisi Gölet ve Rekreasyon Alanı Projesi, Kent Bilgi Sistemi, Rehberi ve e-belediye projelerini Trakya Kalkınma Ajansı’na sundu.
Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi; “Hazırlanan tüm projelerde Kırklarelili vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin yükselmesi  ve küçük ölçekli alt yapı projeleri ile çevrenin alt yapı kalitesinin arttırılması ve su sporları ve açık yüzme havuzu ile sosyal yaşamdaki farkındalığın arttırılması spor dallarına ilginin artması ile tüm projelerde önemli eksiklerin giderilmesi hedeflenmektedir.
Kırklareli Belediye Başkanlığı Proje Ekibi tarafından hazırlanan 4 projede; kapsamlı değerlendirmeler ile tüm fizibilite planları hazırlanarak, uzun soluklu olarak, tüm safhaları hesaplanarak sunulmuştur.” (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here