Kırklareli Belediyesi’nden tiyatro severlere 2 Oyun birden

17
Kırklareli Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 2 Tiyatro Oyunu birden Kırklarelili tiyatro severler ile buluşturulacak.
HABER MERKEZİ
Gerçekleştirilecek olan etkinlikle ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
“Samsun Sanat Tiyatrosu tarafından  “Acemi Mikroplar” adlı çocuk oyunu ve “Oyunun Adı Yok” adlı yetişkin oyunu Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 19 Aralık 2014 Cuma günü Rektörlük Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.
Uğur Taşkın’ın yazıp yönettiği ve çocuklara sağlıklı beslenmenin öğretildiği “Acemi Mikrolar” isimli oyun, Kırklareli’de eğitim gören 2. Sınıf öğrencilerine yönelik sahnelenecek. Biletler, Kırklareli Belediyesi tarafından öğrencilerin okullarına dağıtılacak. Oyun Rektörlük Kültür Merkezi’nde 11.00 ve 14.00 saatlerinde olmak üzere 2 seans halinde sahnelenecek.
Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında sahnelenecek diğer bir oyun ise “Oyunun Adı Yok” adlı oyun olacak. Yaşar Gündem’in oyunlaştırdığı ve yönettiği oyun 19 Aralık 2014 Cuma günü saat 19.30’da Rektörlük Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Biletler ücretsiz olarak Belediye Hizmet Masası’ndan temin edilebilecek.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here