Kırklareli Belediyesi Sosyal Ağı’nı genişletti

17
Kırklareli Belediyesi, Facebook ve Twitter’dan sonra resmi Instagram hesabı açarak sosyal medya ağını genişl
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi, Facebook ve Twitter’dan sonra resmi Instagram hesabı açarak sosyal medya ağını genişletti.
Facebook’ta, Twitter’da takipçilerine anlık fotoğraf ve haber servisi yapan Kırklareli Belediyesi, artık Instagram’dan da takip edilebilecek. 
Sosyal paylaşım sitelerini en iyi kullanan belediyeler arasında yer alan Kırklareli Belediyesi, milyonlarca kullanıcısı olan Instagram’da da yerini aldı.
Gerçekleştirdiği hizmetleri Kırklareli’nin yanı sıra tüm dünyayla paylaşarak bir diğer sosyal paylaşım adresi olan Facebook ve Twitter’da takipçi sayısını her geçen gün arttıran Kırklareli Belediyesi, artık Instagram’dan da takip edilebilecek. Kırklareli Belediyesi, takipçi sayısının artmasıyla birlikte vatandaşların #kırklarelibelediyesi ve #kırklarelibel hashtagleriyle en güzel Kırklareli fotoğraflarını paylaşmalarını bekliyor.
* “Sahte hesaplara itibar etmeyin”       
Facebook’ta, Twitter’da ve İnstagram’da takipçilerine anlık fotoğraf ve haber servisi yaparak gelişmelerden haberdar eden Kırklareli Belediyesi, sahte hesaplara karşı da takipçilerini uyardı. Resmi site www.kirklareli.bel.tr, Instagram.com/kirklareli_belediyesi, Facebook/kirklarelibelediyebaskanligi, Twitter/Kirkbelbasin uzantılarının yanı sıra Facebook/mskesimoglu, Twitter/mehmetkesimoglu adresleri ile de Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu resmi hesaplarının kullanımda olduğunu, farklı isimlerle açılan hesaplara itibar edilmemesi gerektiği belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.