Kırklareli Belediyesi İftar’da buluşturuyor

0
Kırklareli Belediyesi’nin her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemekleri devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi’nin her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemekleri devam ediyor.
Kırklareli Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında  29 Haziran’da Karahıdır Mahallesi’nde başlayan İftar Yemekleri Karakaş Mahallesi, Doğu Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Pınar Mahallesi, Bademlik Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Yayla Mahallesi ve son olarak Karacaİbrahim Mahallesi ile devam etti.
İftar Yemeği sonrası bir konuşma yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu,; “Birlik ve beraberlik içerisinde hem kaynaşmamıza öncü olması anlamında hem de birlik ve beraberliğimizin sergilenmesi anlamında düzenlediğimiz iftar yemeklerini önemsiyoruz. Burada sizlerle olmaktan, ekmeğimizi paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeklerimizi önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz. Tüm katılımcıların Ramazan Bayramını kutluyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı.
Kırklareli Belediyesi’nin iftar yemekleri 10 Temmuz 2015 Kocahıdır Mahallesi ve 11 Temmuz Akalar Mahallesi sakinlerine verilecek olan iftar yemeği ile son bulacak. (Savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here