Kırklareli Belediyesi Eski Belediye Meclis Üyelerinden İsa Ataç hayatını kaybetti

52
2009-2014 tarihleri arasında Kırklareli Belediye Meclis Üyeliği yapan İsa Ataç (59) kalp rahatsızlığı sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ataç için ilk tören Kırklareli Belediye Başkanlığı önünde 12 Eylül 2014 Cuma günü saat 15.30’da düzenlendi.
HABER MERKEZİ
2009-2014 tarihleri arasında Kırklareli Belediye Meclis Üyeliği yapan İsa Ataç (59) kalp rahatsızlığı sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ataç için ilk tören Kırklareli Belediye Başkanlığı önünde 12 Eylül 2014 Cuma günü saat 15.30’da düzenlendi. Buradakj törene Kırklareli Belediye Bşakanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, Başkan Yardımcıları, Belediye personeli ile ailesi katıldı.
Kırklareli Belediye Başkanlığı önündeki törenin ardından Ataç’nı cenazesi Hızırbey Camii’ne getirildi. İkindi Namazı’ndan sonra kılınan cenaze namazının ardından İsa Ataç’ın cenazesi Kırklareli Şehir Mezarlığı’nda defnedildi. 
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet alesine,  dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 
* İsa Ataç kimdir?
1955 yılında Demirköy’de doğan Ataç, ilk ve ortaokulu öğrenimini Demirköy’de, Lise eğitimini ise İstanbul Kabataş Erkek lisesinde tamamladı. Yıldız Üniversitesi İnşaat Bölümünü bitirdikten sonra 1979 yılında memuriyet hayatına başladı. Kırklareli Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü ile Köy Hizmetleri İl müdürlüğünün çeşitli kademelerinde görev aldı. 2006 yılında emekli olan Ataç, daha sonra serbest inşaat mühendisi olarak faaliyet sürdürdü. Ataç evli ve iki çocuk babasıydı. (Savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here