Kırklareli Belediyesi “Boya Bizden, Fırça Sizden” isimli etkinlik gerçekleştirilecek

11
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından şehir merkezine değişik bir renk katmak ve gençlerin katılacağı sosyal bir etkinlik olması amacı ile Namazgah Caddesi üzerinde…….
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından şehir merkezine değişik bir renk katmak ve gençlerin katılacağı sosyal bir etkinlik olması amacı ile Namazgah Caddesi üzerinde bulunan Aşıklar Merdivenleri üzerinde “Boya Bizden, Fırça Sizden” isimli etkinlik gerçekleştirilecek.  
Kırklareli Belediye Başkanlığı “Boya Bizden, Fırça Sizden” isimli etkinlik ile gönüllü gençlerle birlikte sosyal bir etkinlik yaparak, Kırklareli Kent merkezine rengarenk bir görüntü katmayı amaçlıyor. “Boya Bizden, Fırça Sizden” isimli etkinlik 05 Eylül 2013 Perşembe günü saat 12.00’da Namazgah Caddesi üzerinde bulunan Aşıklar Merdivenleri’nde gerçekleştirilecek.
Başkan Çağlayan konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanlığı gönüllü vatandaşlar ve gençler ile birlikte “Boya Bizden, Fırça Sizden” isimli etkinlik ile Kırklareli’de Kent merkezine yakışır, çalışmalar yapmayı planlıyoruz. Yapacağımız çalışma sayesinde vatandaşlarımız ile birlikte oldukça güzel görseller meydana çıkaracağımızdan eminim” şeklinde konuştu. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.