Kırklareli Belediye Meclis Üyeleri’nin Bayramı’nı kutladık

12
* Yeşilyurt Gazetesi olarak Kırklareli Belediye Meclisi Üyeleri’ne iyi bayramlar diledik.
* Gazetemizin Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya, Kırklareli Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı Toplantısı’na katılarak Kurban Bayramlarını kutlayıp Yeşilyurt Gazetesi adına hazırladığı paketleri sundu.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı 01 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 14.30’da Kırklareli Belediye Meclisi Toplantı Salonunda yapıldı. Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun başkanlığında yapılan toplantıda bir önceki meclis toplantılarında komisyona aktarılan konularla ilgili hazırlanan komisyon raporları okundu. Gündemde yer alan yeni konular meclis üyeleri tarafından görüşülerek bir kısmı komisyonlara havale edildi, bir kısmı da karara bağlandı. Kırklareli Belediyesinin olağan aylık toplantısına Başkanlık eden Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yapılan toplantının ardından gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya’ya söz verdi.
Öncelikle kendisini tanıtan Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Şimdiden hepinizin Kurban Bayramını gazetemiz ve gazetemiz çalışanları adına tebrik ediyorum. Sizlere Gazetemizin 32 yıldır İmtiyaz Sahibi ve benimde babam olan Elmas Cankurt’un da selamlarını getirdim. Biz 32 yıldır babamın himayesinde Kırklareli’ye en objektif şekilde, son 10 yıldır da benim idaremde olmak üzere okurlarımıza ve sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Objektifliğe çok önem veriyoruz onun eğitimini almış, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu birisi olarak, özellikle buna ihtimam gösteriyoruz. Biz insanları ocu, bucu, şucu diyerek ayırmıyoruz. Siyasi görüşü ne olursa olsun gazetemizde herkese yer veriyoruz. Hukuki sınırları aşmamak ve hakaret etmemek kaydıyla herkesin sesi olma çabamızı sürdürüyoruz. Gazetemizin yayınlarını takip edenler bunu çok yakından bilirler. Ama biz şunu istiyoruz ki bundan sonra ki dönemde Belediye Meclis Üyelerimizle her zaman iletişim halinde olalım. Kırklareli’nin en köklü yerel gazetesi olarak sizleri gazetemize davet ediyor, halkımıza gazetemiz aracılığıyla seslenmenizin büyük fayda sağlayacağını düşünüyoruz."
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya, konuşmasının ardından Gazetemiz Muhabiri Gülcan Kutlu ile birlikte, Belediye Başkanı Kesimoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri ile tek tek selamlaşıp Kurban Bayramları’nı kutladı. Çam sakızı, çoban armağanı olarak hazırladığı paketleri takdim etti. 
* Adem Sevim; “Meclis tarihinde bir ilk"
Bu sırada Belediye Meclis Üyesi Adem sevim Hacer Gökkaya’ya 3 dönemdir meclis üyesi olduğunu ve meclis tarihinde bir ilk yaşandığını söyledi. Bu şekilde hatırlanmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Sevim, Gökkaya’ya ayrıca teşekkür etti. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here