Kırklareli Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyelerinden gazetemize tebrik ziyareti

36
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyelerinden gazetemize tebrik ziyareti

Dolu dolu bir 17 yılı geride bırakıp, 18. yaşına basan Önadım’a tebrikler devam ediyor. Bu kapsamda dün Kırklareli Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri, gazetemiz tesislerinde konuğumuz oldular. Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur, Önadım Gazetesi’nin yeni yaşını tebrik etti ve Önadım Medya Grubu’na uzun bir ömür diledi.

Dün saat 10.45’de gerçekleşen ziyarete; Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur’un yanı sıra, Başkan Yardımcısı Aydemir Can, Meclis Üyeleri; Resul Yıldırım, Isa Ataç ve Tuncay Gökçe katıldılar. Önadım Medya Grubu sahibesi Öznur Tüzün tarafından ağırlanan Belediyemiz temsilcileri, Önadım Gazetesi’nin 18. yaşına girmesi dolayısıyla, çalışanlarımıza çiçek sundular. Belediye Başkan Yardımcısı Başkur, Önadım Gazetesi ve Önadım Medya Grubu’nun Kırklareli yerel basınındaki yeri ve önemini vurgulayarak, Önadım Gazetesi’nin doğum gününü kutladı. Başkur, Can ve diğer Belediye Meclis Üyeleri, daha sonra Öznur Tüzün’ü tebrik ettiler.

Tüzün, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Önadım Gazetesi’nin Kırklareli’de büyük bir boşluğu kapattığını, 17 yıldır Kırklareli halkını “haberdar” eden gazetemizin, daha uzun yıllar boyunca bu görevini layıkıyla yerine getireceğini söyledi.

Ziyaret daha sonra iyi dilek temennileri ile son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here