Kırklareli Bayındırlık ve İskan Müdürü Onhan, Çankırı’ya atandı

12
10 Haziran 2010 tarihinde Kırklareli’de göreve başlayan Kırklareli
Bayındırlık ve İskân Müdürü Şevket Onhan, Çankırı Bayındırlık ve İskan
Müdürlüğü’ne atandı.

HABER MERKEZİ

17 Aralık 2010 Cuma günkü Resmi Gazete’de yer alan atama ile ilgili açıklamada bulunan Müdür Onhan, ülkeye ve devlete hizmet için yola çıktığını, ne zaman ve nereye tahini çıkarsa orada görevine devam edeceğini belirtti.
Yaklaşık 7 aydır Kırklareli’de görev yaptığını belirten Müdür Onhan, görev süresi boyunca herkesin kendisine çok yardımcı olduğunu, bu konuda duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. “Kısa zamanda eşim ile birlikte Kırklareli’ne uyum sağladık. Kırklareli’den ve halkından çok memnun kaldık. Burası İstanbul’a yakın bir yer, Avrupa’ya da yakın bir konumu var. Kırklareli insanı çok medeni, atamam ile ilgili kararnamenin çıkmasına açıkçası üzüldüm diyebilirim.” şeklinde konuşan Müdür Onhan, ülkenin her köşesinin ülke insanının olduğunu, ülkenin hangi yerinde kendisine görev verilmişse orada görevini yerine getireceğini söyledi.
Kırklareli’den önce Tunceli Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’nde görev yaptığını belirten Müdür Onhan, 10 Haziran 2010 tarihinde Kırklareli’de göreve başladığını belirterek; “Ülkeye ve Devlete hizmet için yola çıktık. Kendimizi devlete adadık. Ne zaman nereye tahinim çıkarsa orada görevime devam edeceğim. Elimden geldiği kadar devlete ve halkımıza hizmet edeceğim. Tüm Kırklareli halkına desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Az bir süre geçirdiğim Kırklareli’den çok memnun bir şekilde ayrılacağım.” şeklinde konuştu.
Tüm Kırklareli Halkının yeni yılını şimdiden kutlayan Müdür Onhan, yüksek ihtimal yeni yılı Kırklareli’de karşılayacağını, yeni yıl ile birlikte Çankırı’ya gidiş tarihinin belli olacağını söyledi. Kırklareli’de yaklaşık 7 ay Kırklareli Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü görevi yapan Şevket Onhan 1949 Elazığ doğumlu olup 4 çocuk babasıdır. (c.s.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.