Kırklareli Başbakan Davutoğlu’nu ağırlamaya hazır

53
* Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Başbakan olduktan sonra ilk defa Kırklareli’ye gerçekleştireceği ziyaretinde AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı’nın 5. Olağan Kongresi’ne katılacak.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Başbakan olduktan sonra ilk defa Kırklareli’yi ziyaret edecek olan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 30 Kasım 2014 Pazar günü (yarın) saat 15.00’te Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı’nın 5. Olağan Kongresi’ne katılacak.
AK Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz hafta içerisinde AK Parti Kırklareli İl Başkan Adayı olarak ismi açıklanan Alper Çiler’in tek liste ile seçime girmesi beklenen kongreye Başbakan Davutoğlu’nun yanı sıra Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve çok sayıda Milletvekili de katılacak.
AK Parti Kırklareli İl Kongresi’nin yapılacağı 30 Kasım 2014 Pazar günü (yarın) saat 16.00’da Kırklareli’ye gelmesi beklenen Başbakan Davutoğlu’nun Kapalı Spor Salonu’nda vatandaşlara hitap edecek. Başbakan Davutoğlu’nun henüz kesinleşmeyen programına göre de Kırklareli Valisi Esengül Civelek’i makamında ziyaret etmesi ve ardından yine Kırklareli Valiliği tarafından Bilgiç Hotel’de düzenlenecek olan yemeğe katılması bekleniyor. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.