Kırklareli Anadolu Lisesi öğrencilerinden “Bir Bahar Akşamı” Şiir Dinletisi

8
* Ah, yazık ki bütün insanlık güneşsiz. Ey ateş, nasıl da seni yitirmiş! Bu yalnız inilti esen manzaradan, Bir çaresiz ay’dır sallanan aradan; ışık tuttuğu her şey bir taze yara. Olmaz bu gece. Bırak karanlıklara. Kırklareli Anadolu Lisesi öğrencilerin tarafından seslendirilen şiirler izleyiciler tarafından ilgiyle dinlendi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Anadolu Lisesi “Bir Bahar Akşamı” Şiir Dinletisi düzenledi. Anadolu Lisesi Öğrencileri tarafından seslendirilen şiirler izleyiciler tarafından beğeniyle dinlenildi.
28 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 20.00’da Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi Salonu’nda, Kırklareli Anadolu Lisesi “Bir Bahar Akşamı” Şiir Dinletisi’ne; Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Taner Özgüven, İl Mahalli İdareler Müdürü Alaettin İkican, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fikret Merter, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Kırklareli Anadolu Lisesi Okul Müdürü, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Kırklareli Anadolu Lisesi “Bir Bahar Akşamı” Şiir Dinletisi Mürşide Bağatur’un “Bir Gece” adlı şiiri okumasıyla başladı.
Gecede öğrencilerin isimleri ve okudukları şiirler şu şekilde; 
Gayenur Karataş “Anneye Mektup” Zeynep Işılay Dikmen “ Gesi Bağları türkü” Ezel İkican “Unutulmuyorsun” Özden Kocademir “20 Nisan” Ezgi Polat Telli Kavak” Edanur Güllü “Cebici İstasyonu” Büşra Akkaya “Dağ Rüzgarı” Ceyda Çam “Anlıyorsun Değil mi? Şarkı” Berra Erel “Git” İlayda Mert “Vur da Öyle Git” İzel Özdil “Bir Adım Kalmalı” Enes ikiz “Sessiz Gemi” Büşra Özkaya “Sessiz Gemi şarkı” Selin Efe “Anlatamıyorum” Çağrı Bormalı Gözde Yaş mı Akmalı? Gülin Koçarslan “Ayletme Beni Türkü” Yaren Bayer “Gözler” Emre Berber “Tahir ile Zühre Meselesi” Aslı Başçoban “Saklayacağım” Özden Kocademir “İsyan Sükut” (Kadir Sinici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here