Kırklareli 5 gün spora doyacak

9
* Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, haftalık spor müsabakaları belli oldu.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada hafta sonuna kadar il genelinde yapılacak olan spor karşılaşmaları ile ilgili olarak şunlar kaydedildi:
* 14 Nisan 2012 Cumartesi 
Kırklareli Sentetik Çim Sahasında; Saat 17.00’da Kulüp U-14 Ligi’nde Final Kırklareli Sanayispor ile Lüleburgaz ve saat 18.30’da Kayaspor Alpulluspor Kulüp U-13 Ligi müsabakası yapılacak.
Lüleburgaz Çim Sahasında; Saat 14.30’da Kulüp U-16 Ligi’nde Yıldırımspor ile Trakya Gençlik Spor müsabakası yapılacak.
Pınarhisar Çim Sahasında; Saat 13.00’da Kulüp U-19 Ligi’nde Babaeskispor ile Kırklareli Sanayispor Play Off müsabakası yapılacak.
Babaeski 100. Yıl Stadyumu Çim Sahası’nda; Saat 13.00’da Kulüp U- 19 Liginde Lüleburgazspor ile Kırklarelispor Play Off müsabakası yapılacak.
Sakızköy Sahasında; Saat 15.00’da Kulüp U-13 Trakya Fenerspor-Evrenspor müsabakası yapılacak.
* 15 Nisan 2012 Pazar
Ayşenur Taşbakan Spor Salonu Masa Tenisi; Saat 10.00’da Kulüp-Ferdi Kurum ve Kuruluşlararası Masa Tenisi Turnuvası.
Lüleburgaz Ata İş Merkezi Satranç; Saat 09.00’da Kulüp Kız-Erkek Kulüpler Şampiyonası İl Yarışması.
Kırklareli Atatürk Stadyumu Çim Saha; Saat 14.30 TFF 2. Lig Kırklarelispor-Bandırmaspor müsabakası yapılacak. 
Kırklareli Sentetik Çim Sahası’nda; Saat 17.15 Kulüp 2. Amatör Karahıdırspor ile Gençlerbirliğispor ve saat 19.15’de Kulüp 2. Amatör Eriklerspor-Geleceğin Yıldızlarıspor Müsabakası yapılacak.
Lüleburgaz Toprak Sahası’nda; Saat 11.00 Kulüp U-13 LüleBurgazspor ile Trakya Gençlikspor ve saat 12.30’da Kulüp U-16 Lüleburgazspor-Babaeskispor müsabakası yapılacak.
Ahmetbey Sahasında; Saat 13.00’da 2.Amatör Ligi’nde Cevizköyspor ile Vizeacarspor ve saat 15.00’da 2.Amatör Ligi’nde Emirspor ile Lüleburgaz Onurspor müsabakası yapılacak.
Vize Sahası’nda; Saat 14.00’da 2. Amatör Ligi’nde Evrenlispor ile Sakızköyspor ve saat 16.00’da 2. Amatör Sergenspor-K. Yakagençlikspor müsabakası yapılacak.
Büyük Mandıra Sahasında; Saat 15.00’da 2. Amatör Ligi’nde Hürriyetspor ile Celaliyespor müsabakası yapılacak.
Sakızköy Sahası’nda; Saat 15.00’da 2. Amatör Ligi’nde Teksantral Spor ile Çiftlikköyspor müsabakası yapılacak
B.Karıştıran Sahası’nda; Saat 15.00’da 2. Amatör Ligi’nde Trakya Gençlikspor – Trakya Fenerspor müsabakası yapılacak
* 17 Nisan 2012 Salı
Kırklareli Sentetik Çim Sahasında; Saat 17.30’da Kulüp U-13 Kırklareli Sanayispor ile Babaeskispor müsabakası yapılacak
* 18 Nisan 2012 Çarşamba
Açık Hava Spor Tesislerinde; Saat 16.00’da Sokak Basketbolu Turnuvası yapılacak.
* 19 Nisan 2012 Perşembe
Açık Hava Spor Tesislerinde; Saat 16.00’da Sokak Basketbolu Turnuvası yapılacak
Kırklareli Spor Salonu’nda; Saat 15.00’da Babaeski MYO-T.Bilim. MYO ve saat 17.00’da Fen Ed.F-Sağlık Y.O müsabakası, Saat 13.00’da Voleybol Sağlık Hizmetleri MYO – T.E.F müsabakası yapılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here