Kırklareli 1 Bakan, 1’de Bakan Yardımcısı ağırlayacak

22
Yerel Seçimlerin yaklaştığı şu günlerde Kırklareli’ye Bakan ve Başbakan Yardımcıları akını yaşanıyor. 
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, bugün Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, 25 Mayıs 2013 Cumartesi günü ise Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Kırklareli’ye gelerek bir takım ziyaretlerde bulunacağı açıklandı.
Bugün Kırklareli’ye gelecek olan Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin saat 12.00’da Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ı ziyaret edecek. Daha sonrasında öğle yemeğinin ardından Bakan Yardımcısı Metin’in Dereköy Sınır Kapısı’nda TIR Trafiği’ne açılması yönünde yapılacak olan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunacağı tahmin ediliyor.
Saat 16.00’da AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı’nı ziyaret edecek olan Bakan Yardımcısı Metin’in Kırklareli’den ayrılarak İpsala’ya gideceği bildirildi.
* Kırklareli Bakan Eroğlu’nu da ağırlayacak
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun da 25 Mayıs 2013 Cumartesi günü saat 15.30’da Kırklareli’ye gelerek bir takım açılış ve ziyaretlerde bulunacağı AK Parti İl Başkanlığı tarafından açıklandı.
Yapılan açıklamaya göre Bakan Eroğlu’nun programı şu şekildedir; saat 15.30’da DSİ 112. Şube Müdürlüğü bahçesinde Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne katılacak, saat 17.30’da AK Parti İl Başkanlığı’nı da ziyaret edecek olan Bakan Eroğlu, daha sonrasında İstanbul’a hareket edecek. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here