Kimsenin garantisi yok

58
Aday Adayları’nı titiz bir inceleme bekliyor..
Şenol Goncagül
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) eski Kırklareli İl Başkanı ve muhtemel Milletvekili Aday Adayı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, Yeşilyurt’a özel açıklamalarda bulundu.
Ankara’dan dönüşünde görüştüğümüz Kılavuz; “Siyasi kulislerde öne sürüldüğü gibi, önceden kimseye verilmiş herhangi bir söz yok. Bu benim için de geçerli. Aday adayları, 4 ayrı elemeden geçirildikten sonra sıralama belirlenecek” dedi.
* “Titiz bir değerlendirme yapılıyor”
Milletvekilliği aday sıralamasının oluşması evvelinde, son derece titiz bir araştırma ve incelemenin yapıldığını dile getiren Kılavuz; “Bu değerlendirmelerden sonra sıralama oluşturuluyor. Tüm aday adayları, çok farklı yönlerden ele alınıyor. En doğru ve etkili isimler aday olarak belirleniyor. Yine tekrarlamak gerekir ise, önceden hiç kimseye verilmiş söz yok. Bunun aksi söylenir ise, doğruluk derecesi yok” dedi.
* “Önemli açıklamalarım olacak”
“Milletvekili Aday Adayı mısınız?” şeklindeki sorumuzu da cevaplayan Kılavuz; “Geniş çaplı açıklamalarım olacak. Bizzat Yeşilyurt Gazetesi’ni ziyaret ederek, soracağınız sorulara cevap vereceğim” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here