“Kimsenin Edirne’den beni alı koymaya yüreği ve bileği yetmez”

26
AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, “Kimsenin Edirne’den beni alı koymaya yüreği ve bileği yetmez” dedi.


 
Budak, AK Parti Uzunköprü ilçe teşkilatında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Budak, burada yaptığı konuşmada, hükümetin her alanda yatırımları olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“Kimsenin Edirne’den beni alı koymaya yüreği ve bileği yetmez. Ben her hafta Edirne’deyim. Her hafta sonu köyleri geziyorum. Edirne’de her yerde çivimiz var. Biz Uzunköprü’de birlik ve beraberliği sağladık. Uzunköprü’ye Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerini yapıyoruz.
Başbakanımızın talimatları doğrultusunda Ergene’de ciddi çalışmalarımız başladı. Bu yılın sonunda yeni köprüyü açacağız ve duble yollar bitecek ve Meriç – Ergene İletim Kanalını da bu yıl sonunda bitirmeye çalışıyoruz. Ergene kirliliği için meclis araştırma komisyonu yaptık. Sonra nehrin yatağını temizledik. Çalışıyoruz, yapıyoruz ve yapacağız.”
AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve de, Uzunköprülüler’in birlik beraberlik içinde olmalarından memnun olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:
“Uzunköprü sadece ilimizin en büyük ilçesi değildir. Son dönemde yapılan yatırımlarla adından en çok bahsedilen ilçedir. Bu bakımdan da benim Uzunköprü’ye her gelişimde aşk ve heyecanım artıyor. Uzunköprülüler birlik ve beraberlik halinde ne zaman görsem yeni bir proje peşindeler. Bugün Uzunköprü’nün kaderi değişiyor. Bunun ne anlama geldiğini Yüksek Okul göreceksiniz. Burada milletvekilimiz Necdet Budak’ta yoğun ilgisiyle Ankara’da tarih yazdı. Kendisine de sonsuz teşekkür ediyorum.”
Toplantıya, Edirne Merkez İlçe Başkanı İsmail Arda ile Teşkilat Başkanı İlyas Akmeşe de katıldı. aa

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here